PradžiaNaujienos „WakeInn“ vandenlenčių parkas vasaros sezoną pasitinka naujovėmis
„WakeInn“ vandenlenčių parkas vasaros sezoną pasitinka naujovėmis

Vandenlenčių parkas „WakeInn“, įsikūręs Zaraso ežero Didžiojoje saloje, gegužės 1 d. pradeda ketvirtąjį vasaros sezoną.

 

Poilsiautojų laukia dar daugiau aktyvių vandens pramogų, atnaujintos poilsio ir laisvalaikio erdvės bei atostogų atmosfera, kuri padės bent trumpam pamiršti vis dar  nesibaigiančią pandemiją.

„WakeInn“ vasaros sezonas startuoja su iš esmės atnaujintomis vandens pramogomis. Vandens sporto entuziastai galės išbandyti net 15 „Wake station“ figūrų. Įdomu tai, kad didžiausią ir įspūdingiausią figūrą specialiai „WakeInn“ parkui bendradarbiaudamas su „Wake station“ gamintoju sukūrė estas Simon Pettay – žinomas vandenlenčių sporto profesionalas. 16 metrų ilgio ir daugiau nei 2 metrų aukščio figūra bus tikras saldainis visiems vandens sporto entuziastams, kurie šįmet čiuoš Zaraso ežere.

Aurimas Žala, „WakeInn“ parkų vadovas, turi gerų žinių ir tiems, kurie nori išmokti čiuožti vandeniu. Šį sezoną parke bus net 4 figūros, skirtos dar tik mėginantiems prisijaukinti vandenlenčių sportą.

„Vandenlenčių sporto pradinukams įrengėme 4 neaukštas figūras, kurios puikiai tinka mokytis. Be to, parke dirba treneriai, kurie visada gali pamokyti, kaip tinkamai čiuožti, kaip naudotis inventoriumi ir pan.“, - sako A. Žala.

Vandenlenčių parkas – tai pramogų ir aktyvaus poilsio vieta skirta visai šeimai. Mažiausieji pramogautojai mėgsta pliuškentis pripučiamame „Baltosios varnelės“ baseine. Paaugusius poilsiautojus labai vilioja pripučiama 45 metrų ilgio „Mėlynojo drakono“ čiuožykla, nuo kurios su vėjeliu čiuožiama į ežerą. Vaikai azartiškai dūksta vandenyje vairuodami mažus laivelius „Bumper Boats“. Kiekvienas, laikydamas rankose šturvalą, gali bent trumpam pasijusti nuosavo laivo kapitonu. O ant ežere įrengtų didžiųjų batutų gali dūkti visa šeima.

Poilsiautojams įrengta 100 patogų nakvynės vietų. Stilinguose, skoningai įrengtuose keturviečiuose nameliuose, galima rasti viską, ko reikia kokybiškam atokvėpiui.

 

Poilsio vieta visiems.

                      Dar viena šio sezono naujiena – gerokai didesnė vandenlenčių parko kavinė bei terasa. Poilsiautojai labai mėgsta „WakeInn“ kavinėje tiekiamus pusryčius, tik ne visi turi noro ir ryžto per atostogas anksti išsiristi iš lovos. A. Žala pasakoja, kad lankytojams skaniųjų patiekalų ne visada pavykdavo paragauti, nes valgytojai tiesiog pramiegodavo pusryčius. Šįmet rasta išeitis – kavinėje pusryčiai bus tiekiami visą dieną, todėl net ir didžiausi miegaliai, jiems patogiu laiku, galės suvalgyti savo mėgstamiausius patiekalus. Be gausaus pusryčių pasirinkimo, kavinė išplėtė visą valgiaraštį, kuriame net ir įnoringiausieji ras, ką valgyti pietums ar vakarienei.

Vandenlenčių parke šįmet specialiai įrengta poilsio ir atsipalaidavimo erdvė, kurioje įsitaisius ant patogių sėdmaišių galima skaityti, šnekučiuotis, gurkšnoti kokteilius, kurie bus ruošiami čia pat veikiančiame bare, ar tiesiog džiaugtis saule ir gražia Zaraso ežero aplinka. Kol tėvai mėgausis saulės voniomis, kokteiliais ir pašnekesiais, mažieji galės pliuškentis netoliese įrengtame paplūdimyje.

Pasak A. Žalos, vandenlenčių parke laukiami ne tik vandens sporto entuziastai, tikimasi, kad ir Zarasų miesto gyventojai užsuks pasivaikščioti, išgerti kavos ar papietauti, pailsėti parke įrengtose atsipalaidavimo erdvėse.

 

Nuotolinio darbo erdvė

„WakeInn“ vandenlenčių parkas prisitaikė prie COVID-19 realybės, todėl į parką atvykę pramogautojai gali jaustis saugiai. Visi paviršiai parko teritorijoje reguliariai dezinfekuojami, kavinėje staliukai išdėlioti laikantis atstumų, klientai visada aptarnaujami, laikantis visų saugumo reikalavimų.

                      Prie kavinės įrengta komfortiška erdvė su nemokamu interneto ryšiu, kurioje visi norintys gali dirbti nuotoliniu būdu. Praėjusiais metais čia poilsiavo ir dirbo daugiau nei 80 žmonių. Tikimasi, kad ir šįmet „WakeInn“ parką atvyks poilsiautojų, kurie lengvai suderins vandens pramogas ir nuotolinį darbą.

Nors pandemija koreguoja planus ir verčia taikytis prie susiklosčiusios situacijos, tačiau šį sezoną kaip ir ankstesniais metais „WakeInn“ parke planuojama rengti Zarasų miesto šventę, Jonines. Be šių tradicinių renginių tikimasi organizuoti ir kitų koncertų bei renginių.

 

Vandenlenčių parko „WakeInn“ informacija

© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas