Patalpų nuoma konferencijoms, seminarams, mokymams
Gražutės regioninio parko direkcija
Iki 40 vietų;  Įranga: Kompiuteris, projektorius, ekranas, magnetinė lenta, grotuvas, garso aparatūra;  Galimybė sudalyvauti įvairiose tematinėse ekskursijose aplinkinėse vietovėse.   
Laboratorija „MEDUS“
Laboratorija ,,Medus" - co-living ir co-working kūrybos erdvė, kurioje gyvenimo ir darbo vieta dalinasi įvairūs kūrėjai, verslininkai, inovatoriai, freelancer'iai. Tokios neįprastos erdvės tikslas - įkvėpti ir skatinti gyventojus būti proaktyviais kūrėjais, o laisvu metu bendrauti ir pažindintis su kitais specialistais taip atveriant galimybes naujoms idėjoms. Meduje yra 36 miegamos vieto
Sodyba „Pasartėlė“
Iki 30 vietų;  Įranga: projektorius, ekranas, TV;  Krepšinio, tinklinio, vaikų žaidimo aikštelės, tradicinė pirtis, pirtis – kubilas, vandens pramogos, dviračių nuoma, išvažiuojamas dažasvydis. 
Sodyba „Smalvos“
Iki 50 vietų;  Įranga: muzikinė aparatūra, projektorius, ekranas;  Pirtis, pavėsinė su židiniu, valčių prieplauka, dviračiai ir kitas sporto inventorius; Už papildomą mokestį organizuojami pietūs, kavos pertraukos.  
Tiltiškių vandens malūnas
Didžiausia Zarasų krašto upė Šventoji buvo viena patogiausių upių vandens malūnų statybai. Senasis Tiltiškių vandens malūnas stovėjo 150 metrų toliau nuo dabartinio. Be paprastų dviejų girnų, kruopinės, čia buvo veliamas milas, pjaunamos lentos. Malūne veikė elektrinė, gaminusi elektros energiją ir tiekusi į Tiltiškių kaimo ir Salako miestelio gyventojų elektros energijos tinklus. Malūną ir Salaką
UAB „Adomus“ konferencijų salė
50 vietų konferencijų salė yra patogioje vietoje, šalia centrinės miesto aikštės (Lietuvos pašto pastate). 
Zarasų profesinės mokyklos kavinė „La Ravioli Zarasai“
Ieškote vietos savo šventei, klasiokų ar giminės susitikimui? Norite atšvęsti gimtadienį, jubiliejų, Jums reikia ne tik skaniai pavalgyti, bet ir erdvės šokiams bei žaidimams?  Turite ypatingų pageidavimų, pavyzdžiui, surengti prezentacijas ar tarptautines konferencijas su dalyvių nakvyne ir ieškote tam tinkamų patalpų? Tuomet siūlome Jums Zarasų profesinės mokyklos kavinės patalpas: ger
Zarasų profesinės mokyklos praktinio mokymo centras
Iki 60 vietų;  Organizuojamos pramogos: Teniso kortas, stalo tenisas, pirtis, vandens pramogos; Galimybė maistą gamintis patiems.  
Iki 30 vietų;  Įranga: multimedijos projektorius, nešiojamas kompiuteris, konferencijų stovas, nešiojamas ekranas, skaitytuvas, vaizdo grotuvas, skaitmeninė vaizdo kamera, skaitmeninis fotoaparatas. Už papildomą mokestį organizuojamos kavos pertraukos.  
© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas