PradžiaNaujienos Turizmo ir kitų paslaugų teikėjai kviečiami atnaujinti informaciją http://www.visitzarasai.lt
Turizmo ir kitų paslaugų teikėjai kviečiami atnaujinti informaciją http://www.visitzarasai.lt

VšĮ Turizmo ir verslo informacinio centro internetinė svetainė http://www.visitzarasai.lt yra puiki vieta pristatyti savo teikiamas paslaugas interneto erdvėje. Šios interneto svetainės lankomumas nuolat auga ir siekia per tūkstantį unikalių lankytojų per dieną. Nemažai informacijos pateiktos į internetinę svetainę yra kelerių metų senumo. Būsimiems Zarasų rajono svečiams, turistams yra labai svarbu gauti naujausią informaciją apie Jūsų teikiamas paslaugas ir turizmo galimybes Zarasų rajone.

Prašytume paslaugų teikėjų Zarasuose skirti šiek tiek laiko informacijos atnaujinimui, užpildyti ir pateikti šią apklausos lentelę. Informacija bus naudojama ir talpinama puslapyje http://www.visitzarasai.lt. 

Šią apklausos lentelę galite naudoti teikdami naują informaciją apie Jūsų verslo produktus ir paslaugas, kurias norėtumėt matyti mūsų puslapyje http://www.visitzarasai.lt.

 

Apklausos lentelės tiesioginis adresas internete:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScmlkJwuqKXZVxVJviUh9QGAo4XPX5Di7TVBEMqVk84CsqVLQ/viewform

 

 

Papildoma informacija:

 

Puslapio www.visitzarasai.lt naujienos ir administravimas

Tel.: +370 620 23114
El. paštas: info@visitzarasai.lt

 

Mes rūpinamės, kad Jūs gautumėte pačią naujausią ir išsamiausią informaciją apie Zarasų krašto lankomus objektus, įspūdingas vietoves ir renginius.

© 2014-2015 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas