PradžiaNaujienos Zarasų turizmo informacijos centras - Turizmo gatvės Šiaulių dienose dalyvis.
Zarasų turizmo informacijos centras - Turizmo gatvės Šiaulių dienose dalyvis.

Rugsėjo 8–10 dienomis Šiauliuose vyko didžiausias miesto kultūrinis renginys – „Šiaulių dienos 787“.

Šiaulių miesto bulvare šiam savaitgaliui įsikūrė tikrų tikriausia turizmo gatvė. Žingsniuojant nuo palapinės iki palapinės gali buvo aplankyti aplankyti regionus, miestus ir miestelius ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėje Latvijoje.  Turizmo gatvėje įsikūrė Alytaus, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kauno, Lazdijų, Mažeikių, Plungės, Telšių, Utenos, Zarasų  turizmo informacijos centrų atstovai. Čia taip pat buvo galima sutikti ir artimiausius Šiaulių kaimynus iš Joniškio, Pakruojo, Šiaulių rajono turizmo informacijos centrų. Gatvėje galima sutikti dalyvių iš Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos, jungiančios Dubysos, Kurtuvėnų, Salantų, Tytuvėnų, Varnių, Ventos, Žagarės regioninius parkus ir Kamanų gamtinį rezervatą.

Be Lietuvos atstovų šventėje dalyvavo Cėsvainės, Daugpilio, Duobelės, Gulbenės, Jelgavos, Jūrmalos, Maduonos, Rygos, Saldaus, Siguldos, Tervetės,  Valmieros, Ventspilio bei Staicelės ir Salacgryvos atstovai.  Apie savo krašto turizmo naujienas, populiariausias lankytinas vietas pasirengę papasakoti Kuržemės ir Latgalos turizmo asociacijų atstovai.

Gausioje Turizmo gatvėje ddelio lankytojų dėmesio sulaukė Ežerų krašto palapinė, kurioje su Utenos apskrities turizmo informacijos centrais dalyvavo ir Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras.

Buvome maloniai nustebinti, kad Zarasų kraštas susilaukė ypatingo dėmesio. Vieni apgailestavo, jog iki šiol nebuvo Zarasuose, kiti gyrėsi buvę Zarasų krašte, kur labai patiko, treti - džiaugėsi galėdami pasirinkti turistinės informacijos apie Zarasus ir čia atvykti artimiausiu metu.

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė atsakė į gausius turizmo gatvės lankytojų klausimus, kvietė aplankyti populiariausius ir naujus Zarasų krašto turistinius objektus.  Išdalinta keli šimtai informacinės medžiagos, kurios vos užteko iki šventės pabaigos. Per dvi Šiaulių miesto šventės dienas jos buvo išdalinta tiek pat, kiek per tris Sostinės dienas.

Nors kiekvienas metais sulaukiame vis daugiau svečių iš Šiaulių krašto, tačiau neabejotinai dalyvavimas Šiaulių miesto šventės Turizmo gatvėje paskatins jų apsilankyti daugiau,. 

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas