PradžiaNaujienos Rinkis prekę Lietuvišką 2022
Rinkis prekę Lietuvišką 2022

            2022 metais spalio 7-9 dienomis Žalgirio arenoje vyko kasmetinė paroda "Rinkis prekę Lietuvišką 2022".  Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Jau keturioliktą kartą organizuojamas renginys nustebino įvairiapusiškumu: maisto ir gėrimų produktų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų įvairove bei sprendimais būstui ir interjerui.

             Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras kartu su Ignalinos rajono turizmo informacijos centru atvyko į parodą. Joje buvo dalinamasi informacija apie Zarasų krašto turizmą ir vietinį verslą. Ypatingą pasisekimą turėjo UAB EKKO šaltai spaustas ekologinis rapsų aliejus, UAB Akadas produkcijos pavyzdžių informacija. Lankytojai domėjosi kaimo turizmo sodybų informacija, todėl turimi lankstinukai apie jas greitai išseko.

              Atskiruose stenduose parodoje taip pat dalyvavo ir Zarasų krašto verslo įmonės: UAB "Vasaknos", MB Lietungė su Gintaro Sino vunu ir kt. gėrimais, UAB Zarasų paukštynas, UAB Danvita.

            Renginyje Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė, kartu su turizmo vadybininke Natalija Sapožnikova, ne tik dalinosi patirtimi, bet ir kvietė svečius aplankyti nuostabų Zarasų kraštą ir pasimėgauti vietinių verslininkų gaminama produkcija pačiame rajone. Kad turistams būtų lengviau aplankyti Zarasų kraštą buvo išdalinta keli šimtai rajono žemėlapių, turistinių leidinių ir maršrutų.

                  Dalyvavimas parodoje buvo finansuojamas iš Zarasų r. savivaldybės lėšų, pagal Zarasų rajono savivaldybės strateginio veiklos plano 13 programos priemonę Nr. 01.03.01 „Atvykstamojo ir vietinio turizmo skatinimas“.

 

 

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro ir Ignalinos rajono turizmo informacijos centro stendas.

 

 

Parodoje  "Rinkis prekę lietuvišką 2022" Gintaro Sino pristate savo gaminių asortimentą, kuris buvo labai paklausus.

 

 

UAB ,,Danvita” kepamos duonelės - nepamainomas užkandis vakarojant su draugais, keliaujant, iškylaujant.

 

 

Lankytojai gausiai pirko  Zarasų paukštyno produkciją.

 

 

Didelio susidomėjimo sulaukė aliejų gaminanti įmonė UAB „EKKO”

 

 

"UAB Vasaknos" produktas  Karšto rūkymo sterlė albinosė buvo įvertintas parodos "Rinkis prekę lietuvišką 2022" diplomu.

 

       Dalyvavimas parodoje davė daug naudingos patirties ir didžiulį norą  2023 metais dalyvauti su didesniu stendu "Pagaminta Zarasuose", kuriame galėtų dalyvauti platesnis ratas verslininkų.

 

Zarasų TVIC informacija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas