PradžiaNaujienos Internetinė aplikacija, skirta Pirmojo pasaulinio karo paveldui Zarasų krašte
Internetinė aplikacija, skirta Pirmojo pasaulinio karo paveldui Zarasų krašte

Všį Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras pristato internetinę aplikaciją, skirta Pirmojo pasaulinio karo paveldui Zarasų krašte. Pasak Všį Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro projektų vadovo Ramūno Keršio - tai susisteminta informacija apie mūsų krašte išnykusius ir dar esančius lankytinus Pirmojo pasaulinio karo objektus, kuriuos kiekvienas, besidomintis šiuo laikotarpiu, galės lengvai pasiekti. Aplikacijoje pateikiamos ne tik vizualizacijos, bet ir trumpi objektų aprašymai. Programėlėje atrasite virš šešiasdešimt lankytinų objektų koordinačių, kurios palengvins jų pasiekimą visiems besidomintiems, informacijos šaltinius, kuriais rėmėmės  aprašydami objektus.

 

Jei turite papildomos informacijos, kurios nerasite aplikacijoje - kreipkitės į VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centrą. Tai nėra galutinis produktas. Aplikacija bus nuolat papildoma ta informacija, kurią pavyks mums gauti, kad šį laikotarpį kuo plačiau atskleistume visuomenei. 

 

Pasak Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorės Nijolės Šukštulienės, šis  projektas  yra labai motyvuojantis startas prieš netrukus prasidėsiantį tarptautinį projektą ,,World War I heritage tourism  route and expositions forattracting visitors to border area", kurį Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras vykdys kartu su Daugpilio rajono savivaldybe, o surinkta informacija bus panaudota kuriant tarptautinį maršrutą Pirmojo pasaulinio karo tema. 

 

Esame dėkingi visiems, kurių kompetencijos padėjo praskleisti šio istorinio laikotarpio šydą: 

prof. Valdui Rakučiui, Vladimirui Orlovui, Vytautui Bratiškai, Simonai Burokaitei, Kęstui Vasilevskiui, Laimonui Abariui, Laimai Raubiškienei, Jurij Stikans, Raimonds Stikans ir daugeliui kitų istorijos mylėtojų. 

 

 

Aplikacija pritaikyta mobiliesiems telefonams. Jos nuoroda: https://arcg.is/1CbL8W

 

Ją galite nusiskenuoti ir iš karto naudoti:

 

 

Programėlės vizualizacija: 

 

© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas