PradžiaNaujienos Kviečiame aplankyti Zarasų krašto stendą didžiausioje Lietuvoje turizmo parodoje ,,Adventur“, sausio 25 - 27 dienomis
Kviečiame aplankyti Zarasų krašto stendą didžiausioje Lietuvoje turizmo parodoje ,,Adventur“, sausio 25 - 27 dienomis

          Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR kviečia sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių kolekcijas. Čia laukiami visi besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, norintys susiplanuoti įdomiausias keliones, aktyvaus laisvalaikio entuziastai, ieškantys naujų idėjų bei maršrutų.

     

              Šių metų parodos tema – POTYRIŲ TURIZMAS. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus, poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir perka ne turizmo produktą, o unikalią, emocinę patirtį. Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams šiandien siūlo Lietuva? Kaip evoliucionuoja potyrio kelionių elementai globalioje rinkoje, kaip kuriama motyvacija keliauti? Apie visą tai bus diskutuojama ADVENTUR 2019 renginiuose ir dalyvių stenduose.

 

            Kaip ir kiekvienais metais, Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras dalyvauja šioje parodoje ir pristato Zarasų krašto turizmo galimybes, naujus turistinius maršrutus, naujus produktus, naujas iniciatyvas skirtas turistams naujame turistiniame sezone. Šiais metais pirmą kartą “Ežerų kraštas” (Anykščiai, Ignalina, Molėtai, Utena, Zarasai ) dirbs bendrame stende! Kviečiame šį savaitgalį į LITEXPO parodų rūmus aplankyti mus Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR.

 

            Daugiau apie parodą ir jos metus organizuojamus renginius galite sužinoti oficialiame parodos puslapyje https://www.litexpo.lt/lt/parodos/-adventur-2019-lt. Laukiame Jūsų atvykstant.

 

                                                                                                      Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas    

© 2014-2015 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas