PradžiaNaujienos EŽERŲ SOSTINĖ ZARASAI ĮSPŪDINGAI PRISISTATĖ TURIZMO PARODOJE ,,ADVENTUR 2020”
EŽERŲ SOSTINĖ ZARASAI ĮSPŪDINGAI PRISISTATĖ TURIZMO PARODOJE ,,ADVENTUR 2020”

 

 

2020 m. sausio 24–26 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė turizmo paroda ADVENTUR 2020. Šių metų parodos tema – sveikatos turizmas „VITAMINAS ATOSTOGOS“.

 


Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras  ( Zarasų TVIC) darbavosi bendrame Ežerų krašto stende. Parodoje Utenos, Anykščių, Molėtų, Ignalinos ir Zarasų rajonus vienijo ne tik vienas stendas, bet ir bendras, prieš pat parodą išleistas leidinys – „Ežerų krašto turistinis gidas“. Leidinyje kiekvienas rajonas išskyrė svarbiausius lankytinus objektus, pramogas, edukacines programas ir maitinimo paslaugų teikėjus.

 


Ežerų krašto stendas buvo įspūdingas ir… „gyvas“: stende kartu su turizmo specialistais dirbo ir Pirtininkas, kuris kvietė „išsimaudyti“ sveikatos kubile ir atgauti jėgas Ežerų krašte.

 

Zarasų TVIC Adventur 2020 parodoje pristatė naują leidinį ,,Zarasų krašto gidas“, skirtą keliautojams ir turistams, planuojatiems atostogas mūsų kraštuose. Leidinys sulaukė didelio pasisekimo, parodos lankytojai jį tiesiog išgraibstė. Naujajame Zarasų TVIC leidinyje „Zarasų krašto gidas“ yra pateikiama naujausia informacija apie mūsų krašto patrauklius istorinius ir gamtos paveldo objektus, turistines paslaugas, kurias gali gauti čia atvykę keliautojai. Leidinys gausiai iliustruotas foto nuotraukomis, kurios atskleidžia mūsų krašto grožį ir vilioja turistus į Zarasų rajoną.

 

 

© 2014-2015 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas