PradžiaNaujienos Ekskursija nuo Raudondvario iki Panemunės Rugsėjo 25 d.
Ekskursija nuo Raudondvario iki Panemunės Rugsėjo 25 d.

Rugsėjo 25 d., 7 val. išvykstame į ekskursiją nuo Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro (Sėlių a. 22, Zarasuose).

Kelionę pradėsime nuo Raudondvario pilies. Čia, lydimi grafienės Rozalijos, apžiūrėsime pilies teritoriją ir parką, vaišinsimės kvapnia kava ir nuostabaus skonio pyragėliu.

Pasivaišinę vyksime į Veliuonos miestelį, kurio piliakalniai mena kunigaikštį Gediminą ir kovas su kryžiuočiais, kur stovi didingas paminklas Vytautui, kur palaidoti liaudies meno puoselėtojai  broliai Juškos.

Toliau mūsų laukia garsioji Raudonės pilis, kurią 16 a. pastatė miško pirklys iš Prūsijos Kirsenšteinas. Pakilsime į 33,5 m. aukščio bokštą, iš kur atsiveria nuostabus vaizdas į Nemuną*.

Dar nuvyksime į Panemunes pilį, kur lydimi muziejaus gido apžiūrėsime 400 m. menančius bokštus ir rūsius.

Važiuodami link Kauno stabtelėsime Vilkijoje. Pasigrožėsime puikiais vaizdais nuo apžvalgos bokšto, pasiklausysime džiazo Nemuno krantinėje.

Bendru sutarimu sustosime Kauno „Megoje“, kur galima bus pavalgyti. Planuojame grįžti - 21.30 val.

Kelionės kaina – 35 eurai, į ją įskaičiuota: gidės paslaugos, transporto išlaidos, ekskursija su vietos gidu Raudondvario pilyje, įėjimas į Raudonės bokštą, ekskursija su vietos gidu Panemunės pilyje.

Į kainą neįskaičiuota – kava su pyragėliu Raudondvario pilyje  - 7 Eur;

Ekskursiją veda gidė Lida Michailova

Gidės prašymu registruotis prašome iki rugsėjo 21 d. 17 val.

 

© 2014-2023 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas