Pradžia Žygis "Mesk kelią dėl takelio" po Zarasų miesto apylinkes
Žygis "Mesk kelią dėl takelio" po Zarasų miesto apylinkes
Tęsiame edukacinių - istorinių žygių ciklą po Zarasų kraštą ir kviečiame dar į vieną žygį - jau ateinantį šeštadienį, lapkričio 13 d. - ir šį sykį po nuostabius Zaraso miesto pakraščius - jo apylinkes.
Žygio pavadinimas „Mesk kelią dėl takelio“.
Lankydami Magučių mišką ir jo apylinkes pamatysime įspūdingus ledynmečio reliktus, keistų statinių liekanas, potencialius piliakalnius ir netgi savotišką tunelių labirintą bei dar įžiūrimas parko alėjas. Nustebsite, kad visai šalia Zarasų yra ir pats tikriausias kalnų tipo upelis. Sužinosite daug apie Nikajos upę ir jos malūnus (vieno liekanas aplankysime), Laukesos dvarą, ežerą, kuris slepia net 36 šaltinius, Nemuno ir Dauguvos upių baseinų pasiskirstymą mūsų miesto ribose. Neišvengsime I pasaulinio karo temos, sėlių genties palikimo.
Žygį vainikuos apsilankymas nepaprasto grožio pelkėje Taboro miške, kur visi kartu galėsime aptarti, kas gi labiausiai pakeitė mūsų miesto apylinkių reljefą: sėlių gentis, melioracijos, žemdirbystė, karai, o gal bebrai?
Žygyje dalyvaus ????️‍♀️????️‍♀️????️‍♀️????️‍♀️????️‍♀️ Zarasų krašto gidai. Vedantysis gidas - ????️‍♀️ Evaldas Dumbravas. Tai viena iš Zarasų gidų mokyklos iniciatyvų.
???? Atstumas: apie 20 km. ????‍♂️ Tai tikras sveikatingumo maršas. Dalis ekskursijos dalis bus bekelė, todėl pasirūpinkite tinkama avalyne ir apranga.
???? Pavargę nuo žygio galės įveikti ne visą atstumą, o tik pusę jo. Pietūs – Kazane virtas plovas - netradicinėje aplinkoje.
✔️ Žygio pradžia - lapkričio 13 d. 10 val. nuo Zarasų rajono savivaldybės (Sėlių ą. 22). Dalyvavimo mokestis -10 Eur. Su jumis susisieksime telefonu ir suteiksime papildomą informaciją, kai užsiregistruosite. Kontaktinis tel. 862023114 - Ramūnas.
REGISTRAVIMO FORMA
Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras yra vienas iš šių žygių organizatorius.
© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas