Pradžia Žemaičiams Telšiuose pristatyti Zarasų krašto turistiniai objektai ir paslaugos
Žemaičiams Telšiuose pristatyti Zarasų krašto turistiniai objektai ir paslaugos

             Pradėdami turizmo gatvių ir mugių sezoną šiais metais,   Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojai su nauju kvėpavimu įsijungė į Telšių miesto šventės „Telšē linGOun“ sūkurį.  Birželio 11- ąją ant Zakso kalno pirmą kartą Telšių šventės metu buvo įrengta „Turizmo alėja“, kurią organizavo Žemaitijos turizmo informacijos centras. Turizmo gatveje dalyvavo kolegos iš Šiaulių miesto, Šiaulių rajono, Joniškio, Biržų turizmo informacijos centrų.
            Viename stende su Ignalinos turizmo informacijos centro vadybininke Viktorija Rakšteliene telšiškiams ir miesto svečiams buvo pristatyti Ežerų krašto ir Zarasų lankomiausi turistiniai objektai ir paslaugos.

              Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė, kartu su turizmmo vadybininku Edgaru Bocevičiumi atsakinėjo į gausius turizmo gatvės dalyvių klausimus, kvietė aplankyti populiariausius Zarasų krašto turistinius objektus. Buvo išdalinta keli šimtai rajono žemėlapių, turistinių leidinių ir maršrutų. Vietiniai žmonės labai domėjosi Zarasų kraštu ir žadėjo šiais metais atvažiuoti jo aplankyti.

              

© 2014-2023 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas