Pradžia Vilniaus knygų mugė 2023
Vilniaus knygų mugė 2023

             Vasario 23-26 dienomis vyko 23-oji, kasmetine Vilniaus knygų mugė, kuri vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Vilniaus knygų mugė šiais metais grįžo pilnomis lankytojų salėmis, prie rašytojų autografų nusitęsusiomis eilėmis, sausakimšomis susitikimų ir diskusijų erdvėmis. Mugėje surengtas 531 renginys, dalyvavo 180 autorių, sulaukta 45 svečių iš užsienio, asociacijos AGATA Muzikos salėje įrengta 70 stendų, surengta daugiau nei 50 koncertų bei pokalbių. Per keturias dienas mugę aplankė 52 700 žmonių. Mugės svarbą ir prezentatyvumą byloja joje dalyvavę Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda ir LR seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė - Nielsen.

              Pirmą kartą šioje mugėje dalyvavo ir Zarasų  turizmo ir verslo informacijos centras.  Bendrame Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos bendruomenės stende buvo pristata Ežerų krašto ir Zarasų rajono turistinė informacija. Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro  projektų vadovas Ramūnas Keršys kvietė lankytojus ir pasakojo apie populiariausias lankytinas vietas Zarasų rajone. Renginio metu buvo dalijami žemėlapiai, turistiniai maršrutai, lankstinukai ir kita naudinga informacija.

              Asociacijos stende dalyvavę visų Lietuvos apskričių turizmo informacijos centrai vieningai nusprendė, kad dalyvavimas Vilniaus knygų mugėje buvo tikslingas dėl lankytojų gausos, jų žingeidumo ir susidomėjimo turistine informacija. Vilniaus knygų mugė savo produktyvumu gali konkuruoti su vis mažiau lankytojų sulaukiančia Litexpo paroda Adventur.

              Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijoje vieningai nutarta, kad dalyvavimas  Vilniaus knygų mugėje galėtų būti kiekvienais metais.

 

 

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas