PradžiaVerslo naujienos Zarasų krašto turizmo potencialas pristatytas Latvijos turizmo rinkai
Zarasų krašto turizmo potencialas pristatytas Latvijos turizmo rinkai

Kol Dusetose vyko Sartų žirgų lenktynės, vasario 1 – 3 dienomis Rygoje vykusioje tarptautinėje kelionių parodoje ,,Balttour 2019“ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė mūsų krašto turizmo išteklius pristatė bendrame stende „Ežerų kraštas“ kartu su Anykščių, Ignalinos, Molėtų ir Utenos turizmo informacijos centrais.

 

Pasak Zarasų TVIC direktorės Nijolė Šukštulienės, kad yra džiugu ir reikšminga, kad jau kelis metus pavyksta kartu su Rytų Aukštaitijos regiono partneriais bendradarbiauti pristatant šio krašto turistinį potencialą. Jau vien dėl to mūsų kraštas gali pasiūlyti daugiau galimybių potencialiems turistams ir taip save pateikęs tampa labiau patrauklus atvykstantiems žmonėms, kurie ieško įvairių potyrių ir veiklų.


Pasak Nijolė Šukštulienės, Latvijos turistų rinka yra be galo svarbi mūsų kraštui, ne tik dėl to, kad Zarasai dažniausiai būna vartai į Lietuvą atvykstantiems iš Latgalijos, Daugpilio regiono. Mažai kas žino, kad Ryga yra antras miestas po Vilniaus, kurio gyventojai ieško poilsio galimybių Zarasuose puslapyje http://www.visitzarasai.lt  Tikėtina, kad pateikta informacija parodoje ,,Balttour 2019“ apie Zarasų kraštą paskatins atvykstančiųjų skaičių iš Latvijos ir didins vietos gyventojų, teikiančių turizmo paslaugas atvykstantiems turistams, galimybes.


Bendras jungtinis ,,Ežerų krašto“ stendas sulaukė garbių svečių ir kraštiečių dėmesio. Jį aplankė Latvijos ir Lietuvos diplomatai, kraštiečiai, potencialūs turistai, kelionių agentūrų atstovai, žurnalistai. Tai antra didžiulė, specializuota turizmo paroda, po „Adventur“, sutraukianti tūkstančius žmonių, kurioje šiais metais dalyvavo Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras.

 

VšĮ Zarasų turizmo ir verslo centro informacija

Vadybininkas Ramūnas Keršys

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas