PradžiaVerslo naujienos BALANDŽIO 18-ĄJĄ DIENĄ KVIEČIAME PAŽINTI ZARASŲ MIESTO PAVELDĄ
BALANDŽIO 18-ĄJĄ DIENĄ KVIEČIAME PAŽINTI ZARASŲ MIESTO PAVELDĄ

Kiekvienais metais balandžio 18 dieną minima Pasaulinė paminklų ir paminklinių vietų apsaugos diena, kurią UNESCO paskelbė 1984 m. Tądien visame pasaulyje skatinama pažinti kultūros paminklus, atkreipti dėmesį į griūvančius bei suirusius, skatinti juos restauruoti.
Ta proga Zarasų krašto muziejus kviečia dalyvauti nemokamoje ekskursijoje ir aplankyti vieną iš įdomiausių Zarasų miesto kultūros paveldo objektų – Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčią.

 

Ekskursijos dalyviai sužinos, kas buvo dabartinės bažnyčios vietoje, kaip ji buvo statoma, kodėl tai buvo ilgas ir sudėtingas procesas, kuo ypatingas altoriuje esantis Švč. Mergelės Marijos paveikslas, kas bažnyčioje vyko Antrojo pasaulinio karo metais ir kita. Iš senų fotografijų ekskursijos dalyviai sužinos, kaip atrodė bažnyčia, jos interjeras ir aplinka prieš šimtą metų ir vėliau.

 

Ekskursijos pradžia 16 val., trukmė – iki pusantros valandos. Kviečiame registruotis tel. 8 675 67213, el. p. muziejus@zarasai. Ekskursijos dalyvius prašome rinktis prie šoninių bažnyčios šventoriaus vartų.

 

Kęstas Vasilevskis,  muziejininkas (kelionių vadovas)

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas