PradžiaProjektas WWI-Route Edukacinis žaidimas Pirmojo pasaulinio karo pėdsakais
Edukacinis žaidimas Pirmojo pasaulinio karo pėdsakais

Aplankyti Pirmojo pasaulinio objektus Turmante gali žaisdamami edukacinį žaidimą. 

 

Edukacinis žaidimas buvo sukurtas pabėgimo kambarių pagrindu. Žaidimas veikia naudojant internetinę platformą, kuri pritaikytas mobiliems telefonams. Suteikiant žaidimui interaktyvumo sprendžiamos logines užduotis ir pateikiamos jų atsakymus internetinėje aplikacijoje. Edukacinis žaidimas sukurtas vokiečių kareivio, rašančio laiškus į tėvynę principu. Kuriant edukacinį žaidimą, buvo naudojamas realus kareivio dienoraštis, gyvenusio ir kariavusio Zarasų krašte.


 Aplikacijoje  yra pateikiamos nuorodos, kur tiksliai žaidėjams reikia judėti. Žaidimas yra paremtas istoriniais Pirmojo pasaulinio karo srities faktais, taip įtraukiant ir leidžiant žaidėjams gilintis į Pirmojo pasaulinio karo istoriją. Žaidimas vyksta realioje ir virtualioje erdvėje vienu metu. Žaidėjai sprendžia užduotis virtualioje erdvėje, o atsakymus ir užuominas į jas gauna keliaudami realioje erdvėje. Aplikacijoje žaidėjai randa žemėlapį, kuris padeda naršyti erdvėje, užduotis, kurias jie turi išspręsti, ir atsakymų pasirinkimą. Spręsdami užduotis žaidėjai keliauja per žaidimą, taip įveikdami pėstiesiems pritaikytą maršrutą. 

Žaidimas pasiekiamas paspaudus nuorodą https://wwiroutegame.visitzarasai.lt/ ir pradedamas nuo traukinių geležinkelio stoties Turmante. 

Žaidimo metu Turmanto apylinkėmis keliausite 10 km., šiek tiek įžengiama ir į Latvijos teritoriją, todėl žaidžiant būtina turėti pasus arba asmens tapatybės korteles.

Šis edukacinis žaidimas sukurtas VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro užsakymu įgyvendinant projektą „Pirmojo pasaulinio karo paveldo turistinių maršrutų ir ekspozicijų sukūrimas lankytojų srautų padidinimui pasienio regione“ (arba trumpiau „WWI ROUTE“, projekto Nr. LLI-501). 

Projektas siekia pritraukti lankytojus į Lietuvos ir Latvijos pasienio regioną panaudojant Pirmojo pasaulinio karo paveldo objektus, esančius Daugpilio ir Zarasų rajonuose, kurie yra gana gerai išlikę abipus rytinės Lietuvos ir Latvijos pusės. Europos regioninės plėtros fondo bendrasis finansavimas - 621 730 Eur.

Edukacinis žaidimas parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jo turinį atsako VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras. Jokiomis aplinkybėmis negalima laikyti, kad jame pateikta informacija atspindi Europos Sąjungos nuomonę.

 

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas