PradžiaNaujienos Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras dalyvavo vietinio turizmo parodoje Atostogos Lietuvoje 2023
Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras dalyvavo vietinio turizmo parodoje Atostogos Lietuvoje 2023

           Atostogos Lietuvoje – pirmą kartą Lietuvoje orgaizuojama vietinio turizmo paroda, pristatanti Lietuvą ir tai, ką turime geriausia ne iš lankstinukų, o gyvai bendraujant su verslu, bendruomenėmis ir kitais Lietuvos regiono turizmo paslaugų tiekėjais.

           Paroda vyko balandžio 21-23 dienomis Kauno Žalgirio arenoje. Parodoje Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras dalyvavo bendrame stende  kartu  su Kupiškio ir Pasvalio vietos veiklos grupių atstovėmis bendrame stende "Neatrastas turizmas". 

          Nors turistai Zarasus atrado jau seniai, tačiau turizmo informacijos centrais. Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro projektų vadovas Ramūnas Keršys parodoje iš naujo pristatė lankomiausias Zarasų krašto vietas, apgyvendinimo ir maitinimo įstaigas, turizmo paslaugų teikėjus. Parodos metu buvo išdalinta keli šimtai rajono žemėlapių, turistinių leidinių ir maršrutų, taip pat buvo prekiaujama ir vaišinama vietine produkcija.

            Nors  geras pavasariškas oras paskatino lankytojus būti lauke ir grožėtis žydiniais žiedais, tačiau į parodą užsukę lankytojai sužinojo, kad  Zarasų turizmo informacijos centras ir turizmo  paslaugų teikėjai yra pasiruošę vasaros sezonui ir nekantriai laukia svečių.

 

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas