PradžiaNaujienos Zarasų turizmo forumas 2023
Zarasų turizmo forumas 2023

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras šį penktadienį į tradicinį  Zarasų turizmo forumą pakvietė apgyvendinimo, maitinimo, kelionių organizavimo, pramogų ir renginių srityje dirbančius verslininkus, gidus, istorikus, kultūros sektoriaus darbuotojus, tarnautojus, politikus, Utenos savivaldybių turizmo informacijos centrų atstovus ir visus, neabejingus turizmo plėtrai Zarasų rajone. Bendradarbiaujant su Zarasų savivaldybės Kultūros centru renginys įvyko Didžiojoje salėje esančioje Kupolėje.

Zarasų turizmo forumą pradėjo ir sveikinimo žodį tarė Zarasų rajono savivaldybės vicemerė Olga Padolskienė.

Po gražių sveikinimo žodžių Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė apžvelgė Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro 2023 metų veiklą. Buvo kalbama apie vykdomą veiklą, lankytojų statistiką, administruojamus objektus, projektus ir kitas teikiamas paslaugas. Išsamiai apie Interreg Latvija Lietuva projektą „Pirmojo pasaulinio karo paveldo pritaikymas didinant lankytojų srautus pasienio regione“  papasakojo Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro projektų vadovas Ramūnas Keršys.

Lietuvos karo istorikas prof. Valdas Rakutis  įvardino projekto ir istorinio turizmo naudą mūsų krašto unikalių  objektų išsaugojimui ir pritaikymui pritraukti turistų srautus į Zarasų kraštą, atsiveriančias bendradarbiavimo galimybes.

Apie Utenos apskrities, Ežerų krašto turizmo informacijos centrų bendradarbiavimą kalbėjo Utenos turizmo centro direktorė Rasa Jasinevičienė. Trumpai pristatytos Utenos apskrities centrų reklaminės kampanijos, bendri leidiniai, suvenyrai, dalyvavimai turizmo mugėse bendrame stende ir kita bendra veikla.

„Komunikacija, kuri atneša pinigus“, tai tema, kurią pristatė VšĮ We love Lithuania vadovas Simonas Rudaminas.

Po kavos pertraukėlės Zarasų rajono savivaldybės turizmo investicinius projektus pristatė Ramunė Šileikienė, Zarasų rajono savivaldybės Investicijų ir plėtros skyriaus vedėja.

Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupės pirmininkas Arvydas Veikšra pristatė finansuotus ir įgyvendintus projektus verslo ir turizmo srityje bei  supažindino su turizmo ir verslo finansavimo galimybėmis ateinančiu 2024 – 2029 m. strateginiu laikotarpiu.

Zarasų kraštą gido akimis po vasaros sezono apžvelgė Ramūnas Keršys, o forumo pranešimus vainikavo Zarasų rajono savivaldybės kultūros centro direktorius Aurimas Gudas, pristatydamas erdvės, kuriame vyko forumas, Didžiosios salos Kupolės unikalias savybes ir renginių organizavimo galimybes. 

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė padėkojo forume dalyvavusiems pranešėjams, partneriams ir visiems, dalyvavusiems organizuojant  forumą. Įvykęs forumas padiktavo daug naujų, aktualių temų, kurios galėtų būti aptariamos kitų turizmo forumų metu.

Zarasų TVIC informacija.

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas