PradžiaNaujienos Zarasų krašto turizmo ištekliai pristatyti parodoje „Otdych 2019“ Minske
Zarasų krašto turizmo ištekliai pristatyti parodoje „Otdych 2019“ Minske

Bendrame Lietuvos stende su kolegomis iš Aukštaitijos, Žemaitijos ir Dzūkijos buvo pristatyti Zarasų krašto turizmo ištekliai.  Tarptautinė paroda Minske „Otdych 2019“ tradiciškai sulaukia daug lankytojų ir kelionių organizatorių iš visos Baltarusijos.

 

Daugelis iš jų domėjosi Zarasų krašto turizmo objektais ir galimybėmis juos aplankyti, vizų rėžimu. Lietuvos stendą parodoje aplankė ir Lietuvos diplomatai: komercijos atašė Baltarusijos Respublikoje Julijus Glebovas, komercijos atašė Ukrainoje Sergėjus Tichomirovas ir komercijos atašė Rusijos Federacijoje, reziduojantis Maskvoje Dr. Gintaras Binkauskas. Pastarasis ypač domėjosi Zarasų kraštu, nes yra kilęs nuo Dusetų.

 

Tikėtina, kad užsimezgę ryšiai su mūsų kraštiečiu turės įtakos populiarinant mūsų krašto turizmo galimybes. Per keturias parodos dienas stendą aplankė daugiau nei 2000 interesantų. Paskutinę dieną į stendą užsukęs Lietuvos ambasados Baltarusijos Respublikoje antrasis sekretorius Tomas Bitinas maloniai sutiko turistine informacija apie Zarasų kraštą ir Lietuvą pasidalinti ambasados renginių metu.

 

Nors Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras Baltarusijos turizmo parodoje atstovaujamas  pirmąjį kartą, tačiau vizitas buvo labai naudingas. Tikimės, kad šią vasarą sulauksime svečių ne tik iš Europos sąjungos šalių ir Rusijos, bet ir iš kaimyninės Baltarusijos.

© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas