PradžiaNaujienos Zarasų kraštas pristatytas Alytaus miesto šventėje
Zarasų kraštas pristatytas Alytaus miesto šventėje

               Birželio 17 - 18 dienomis, Alytaus miesto šventėje ,,Dzūkija sujungia" buvo pristatytas Zarasų kraštas. Šventės metu veikė turizmo gatvė ,,Kadu kų su kuoj pamatyc", kurioje kartu su Ežerų krašto kolegomis ir partneriais iš Ignalinos, Anykščių ir Visagino bendrame stende pristatėme Ežerų krašto turizmo išteklius.

            Turizmo gatvėje pat buvo galima pamatyti, pabendrauti, pakalbinti ir kitų turizmo informacinių centrų atstovus iš Alytaus, Biržų, Rokiškio, Trakų, Birštono, Vilkaviškio, Marijampolės, Lazdijų, Kaišiadorių, Nidos. Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro turizmo direktorė Nijolė Šukštulienė ir turizmo vadybininkė Natalija Sapožnikova atsakinėjo į turizmo gatvės dalyvių  klausimus, vardino populiariausius turistinius objektus, kvietė apsilankyti, dalijo žemėlapius, informacinius leidinius.

           Pirmąją dieną visiems dalyvavusiems turizmo informacijos centrų atstovams buvo pravesta ekskursija po Alytaus miestą. Iškart po to, turizmo gatvė buvo atverta lankytojams. Vietiniai žmonės labai domėjosi Zarasų kraštu, džiaugėsi, kad gauta informacija paskatins pagaliau atvykti ir į Zarasus. 
            Per dvi dienas stendą aplankė daugiau nei tūkstantis lankytojų, išdalinta keli šimtai informacinės medžiagos, iš kurių populiariausias buvo Zarasų krašto gidas.
 
© 2014-2023 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas