PradžiaNaujienos VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras persikėlė į naujas patalpas
VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras persikėlė į naujas patalpas

Zarasų mieste veikiantis Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas džiaugiasi galėdamas pranešti apie persikėlimą į naujas, modernias patalpas. Naujose patalpose, esančiose D. Bukonto g. 1, lankytojai gali rasti visą reikalingą informaciją apie Zarasų ir viso rajono apylinkių turizmo objektus, renginius, laisvalaikio galimybes bei verslo aplinką. Čia taip pat bus teikiamos konsultacijos turizmo ir verslo klausimais.

Naujas centras yra erdvesnis ir modernesnis, pritaikytas šiuolaikiniams lankytojų poreikiams. Viduje įrengtos patogios informacijos zonos, kur lankytojai galės rasti lankstinukus, žemėlapius ir kitą informacinę medžiagą.

Zarasų rajono merė Nijolė Guobienė pasveikino Zarasų turizmo ir verslo informacijos centrą su įsikūrimu naujose patalpose. Merė pastebėjo, kad Zarasų rajono savivaldybės sutvarkytas  Zarasų senamiestis tapo patraukliu miesto akcentu ir traukos objektu miesto svečiams ir gyventojams.

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė pasidžiaugė, kad naujų patalpų atidarymas sutampa su vasaros sezono pradžia, o naujame Zarasų prekybos ir paslaugų pasaže dirbantis centras taps nauju turistų ir gyventojų traukos objektu ne tik įstaigai, bet ir šalia dirbančioms maitinimo įstaigoms ir dailės galerijoms.

 

 

 

 

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas