PradžiaNaujienos Vienam greičiau, kartu toliau!
Vienam greičiau, kartu toliau!

Ketvirtadienį Tiltiškių malūne vyko vienas iš projekto ,,Mokykimės dirbti kartu" renginių – mokymai Zarasų krašto kaimo turizmo paslaugų teikėjams. Mokymų tema ,,Kaimo bendruomenių ir turizmo paslaugų teikėjų bendradarbiavimo ugdymas, kuriant kokybiškus produktus ir paslaugas".  

Mokymų dalyviai aktyviai diskutavo apie iniciatyvas ir iššūkius, su kuriais susiduria vietos turizmo sektoriaus paslaugų gavėjai, apie didžiulį bendradarbiavimo poreikį siekiant išlikti konkurencingiems turizmo paslaugų teikimo rinkoje. Mokymų dalyvių nuomonė vieninga - Zarasų rajone turizmo sektorius turi savo išskirtinių, tik šiam regionui būdingų produktų ir paslaugų, kurie būtų įdomūs ir kuriuos būtina siūlyti į mūsų kraštą atvažiuojantiems svečiams, turistams. Šiuos šiuos turizmo paslaugų paketus ir produktus  būtina reklamuoti bei sudaryti galimybes lengvai pasiekti ir gauti. 

Pasak mokymo lektorių, Zarasai praleidžia proga išnaudoti sezoninius ypatumus. Zarasų spindesys ir grožis, kad yra daug neapšlifuotų kampų, kuriuos reikia mokėti tinkamai pristatyti, o gal būt ir atrasti. Kol turime tikrus ,,randus“, tikrą, nepagražintą istoriją – tai yra žavu. Jei Zarasai atras tikslią kryptį, istoriją, vieningą turizmo paslaugų klasterį – tai atvers nemažai durų ne tik atvykstantiems turistams, o krašto turizmo paslaugų teikėjams - naujų verslo galimybių. 

Projekto metu Viešosios įstaigos Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Nijolė Šukštulienė pristatė naują iniciatyvą vystomą centro -  HUB bendrystės erdvę nutolusio darbo tikslams. Situacija darbo rinkoje su Covid - 19 virusu, visoje Europoje, tame tarpe ir Lietuvoje paspartino nuotolinio darbo priemonių vystymą ir iš dalies privertė taikyti naujas inovacijas darbe. Šios inovacijos neaplenkė ir Zarasų. HUB bendrystės erdvė yra vienas iš marketingo įrankių, kurių tikslingas taikymas didins darbo kolektyvų ar pavienių asmenų atvykimą į Zarasus ne tik turizmo, bet ir darbo tikslais. Tai ,,visa ko erdvė“ - išvykstamojo, nutolusio darbo paslaugų ir priemonių suteikimas. Nijolė Šukštulienė pakvietė seminaro dalyvius, Zarasų krašto turizmo paslaugų teikėjus prisijungti prie šios iniciatyvos, taip koordinuojant ir didinant turistų srautus regione bei krašto patrauklumą pristatant turizmo paslaugų gavėjams įvairias nutolusio darbo galimybes mūsų krašte. 

 

 

Renginį organizuoja: Zarasų turizmo paslaugų teikėjų asociacija. 

Renginio partneriai: Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras. 

Projektas ,,Mokykimės dirbti kartu“ Nr. ZARA-LEADER 6B-MKV-8-3-2019, įgyvendinimas pagal Zarasų -Visagino regiono vietos veiklos grupės strategiją. 

 

 

 

 

© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas