PradžiaNaujienos Turizmo ir kitų paslaugų teikėjai kviečiami atnaujinti informaciją http://www.visitzarasai.lt
Turizmo ir kitų paslaugų teikėjai kviečiami atnaujinti informaciją http://www.visitzarasai.lt

Kaip ir kiekvienais metais kviečiame atnaujinti savo duomenis ir informaciją puslapyje http://www.visitzarasai.lt. VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacinio centro internetinė svetainė http://www.visitzarasai.lt yra puiki vieta pristatyti savo teikiamas paslaugas interneto erdvėje. Šios interneto svetainės lankomumas nuolat auga ir turistinio sezono metu siekia per tūkstantį unikalių lankytojų per dieną. Nemažai informacijos, pateiktos į internetinę svetainę, yra kelerių metų senumo. Žmonėms, planuojantiems keliones į  mūsų kraštą, turistams yra labai svarbu gauti naujausią informaciją apie Jūsų teikiamas paslaugas, paslaugų įkainius ir turizmo galimybes Zarasų rajone.

Prašytume paslaugų teikėjų Zarasuose skirti šiek tiek laiko informacijos atnaujinimui. Informacija bus naudojama ir talpinama puslapyje http://www.visitzarasai.lt

Jei jūs norite patikslinti savo telefoną, pateikti platesnį įmonės aprašymą arba įkelti nuotrauką – prašome parašyti el. paštu visitzarasai@gmail.com arba turizmas@zarasai.lt ir mes informaciją patikslinsime. Jei nerandate savo įmonės – atsiųskite: veiklos rūšį, pavadinimą, adresą, kontaktinio telefono numerį, el. pašto ir svetainės adresus (jei tokius turite) ir mes informaciją papildysime.  Jei nepageidaujate , kad jau paskelbta informacija apie jus būtų viešinama – informuokite mus.


SVARBU: nemažai lankančių mūsų svetainę besidominčių žmonių -  tik anglų ar  rusų kalbą žinantys asmenys. Todėl, jei turite galimybę, būtinai pateikite naujausią ir aktualiausią informaciją apie savo teikiamas paslaugas šiomis kalbomis. Nemažai žmonių ieško informacijos iš Latvijos, Lenkijos, Vokietijos. Lauksime Jūsų informacijos!

Gerų ir darbingų ateinančių metų, 

VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas. 

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas