PradžiaNaujienos Turizmo ir kitų paslaugų teikėjai kviečiami atnaujinti informaciją http://www.visitzarasai.lt
Turizmo ir kitų paslaugų teikėjai kviečiami atnaujinti informaciją http://www.visitzarasai.lt

Kaip ir kiekvienais metais kviečiame atnaujinti savo duomenis ir informaciją puslapyje http://www.visitzarasai.lt. VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacinio centro internetinė svetainė http://www.visitzarasai.lt yra puiki vieta pristatyti savo teikiamas paslaugas interneto erdvėje. Šios interneto svetainės lankomumas nuolat auga ir turistinio sezono metu siekia per tūkstantį unikalių lankytojų per dieną. Nemažai informacijos, pateiktos į internetinę svetainę, yra kelerių metų senumo. Žmonėms, planuojantiems keliones į  mūsų kraštą, turistams yra labai svarbu gauti naujausią informaciją apie Jūsų teikiamas paslaugas, paslaugų įkainius ir turizmo galimybes Zarasų rajone.

Prašytume paslaugų teikėjų Zarasuose skirti šiek tiek laiko informacijos atnaujinimui, užpildyti ir pateikti šią apklausos lentelę. Informacija bus naudojama ir talpinama puslapyje http://www.visitzarasai.lt

Šią apklausos lentelę galite naudoti teikdami naują informaciją apie Jūsų verslo produktus ir paslaugas, kurias norėtumėt matyti mūsų puslapyje http://www.visitzarasai.lt.

SVARBU: nemažai lankančių mūsų svetainę besidominčių žmonių -  tik anglų ar  rusų kalbą žinantys asmenys. Todėl, jei turite galimybę,  būtinai pateikite naujausią ir aktualiausią informaciją apie savo teikiamas paslaugas šiomis kalbomis. Nemažai žmonių ieško informacijos iš Latvijos, Rusijos, Vokietijos. Lauksime Jūsų informacijos!

Gerų ir darbingų ateinančių metų, 

VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas. 

 
© 2014-2023 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas