PradžiaNaujienos Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ įspūdingai pristatytas Zarasų kraštas
Tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ įspūdingai pristatytas Zarasų kraštas

         

 

 

 

 

Sausio 25–27 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyko Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“, sukvietusi tūkstančius svečių. Čia susirinko visi besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, norintys susiplanuoti įdomiausias keliones bei aktyvaus laisvalaikio entuziastai, ieškantys naujų idėjų bei maršrutų.  Nuolatos augantis parodos dalyvių ir svečių skaičius rodo didelį susidomėjimą norintiems keliauti Lietuvoje, pristatyti naujus turistinius maršrutus ir atrasti naujus potyrius. 

 

            Trečiojoje salėje „Pažink Lietuvą“, skirtoje turizmui ir pažintinėms kelionėms po Lietuvą, pirmą kartą Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Utenos ir  Zarasai turizmo informacijos centrai dirbo bendrame stende „Ežerų kraštas“,  kuriame kiekvienas pristatė savo krašto turizmo galimybes, naujus turistinius maršrutus, naujus produktus, naujas iniciatyvas, skirtas turistams naujame turistiniame sezone. Įspūdingai įrengtas stendas ir išradingai pasipuošusios centrų atstovės traukė lankytojų dėmesį ir komplimentus.

 

            „Ežerų kraštas" stendas sulaukė didelio dėmesio ne tik iš Utenos apskrities merų, kurie kartu su Zarasų rajono savivaldybės meru Nikolajumi Gusevu dalyvavo reprezentuojant idėją bendrai pristatyti Rytų Lietuvos turistinį potencialą, bet ir dėmesio sulaukė ir iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės vadovo, premjero ministro Sauliaus Skvernelio, Ūkio ministro Virginijaus Sinkevičiaus, kurie savo dėmesį ir laiką skyrė įdomiausiems ir labiausiai Lietuvos turizmo galimybes pristatantiems savivaldybių stendams.  

 

          „Ežerų kraštas" didžiausioje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ,,Adventur" - pasirodė išties šauniai! Mūsų bendras stendas populiariausio žinių portalo ,,Delfi" skaitytojų apklausoje užėmė pirmą vietą. Susivieniję tapome labiau matomi, pritraukėme daugiau lankytojų dėmesio, todėl tikimės, kad ne mažesnio dėmesio turistų dėmesio sulauks ir mūsų ežerų kraštas.


VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro ir Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

© 2014-2015 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas