PradžiaNaujienos Svarbi informacija apgyvendinimo paslaugų teikėjams
Svarbi informacija apgyvendinimo paslaugų teikėjams

Informuoju, kad Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos svetainėje atnaujinta informacija apie apgyvendinimo paslaugų teikimą, čia galite rasti aktualius teisės aktus, anketas, apgyvendinimo paslaugų rūšių bei procedūrų aprašymus http://vvtat.lt/vartojimo-paslaugos/turizmo-paslaugos/apgyvendinimo-paslaugu-teikimas/603

Tikimės, kad ši nuoroda padės ne tik surasti reikiamą informaciją, bet ir neapsisprendžiantiems apgyvendinimo paslaugų teikėjams rasti kelią pas mus.

 

Informuojame, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigalios Vyriausybės nutarimu Nr. 902 patvirtintos valstybės rinkliavos už apgyvendinimo paslaugų klasifikavimo pažymėjimo išdavimą. Siūlau paraginti visus, kurie neturėdami galiojančio klasifikavimo pažymėjimo teikia viešbučio, svečių namų, motelio ar kempingo paslaugas neatidėliotinai kreiptis dėl klasifikavimo.

 

Neklasifikuojamųjų apgyvendinimo paslaugų registravimas lieka nemokama paslauga.

Pridedu informacinio pobūdžio laišką, kurį būtų galima panaudoti teikiant informaciją jūsų krašto apgyvendinimo paslaugų teikėjams.

 

Kaip visada svetainėje skelbiami klasifikuojamųjų ir neklasifikuojamųjų apgyvendinimo paslaugų teikėjų sąrašai http://vvtat.lt/vartojimo-paslaugos/turizmo-paslaugos/turizmo-paslaugu-teikejai/128

 

Sąrašai paprastai atnaujinami kartą per savaitę, todėl, jei prireiktų tikslių konkrečios dienos duomenų (pvz. bendraujant su spauda), apie galimus pasikeitimus kviečiu pasiteirauti žemiau nurodytu telefonu.

 

Papildoma informacija 

 

© 2014-2015 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas