PradžiaNaujienos Sėkmingai įgyvendintas projektas ,,Gyvenu aktyviai – jaučiuosi stabiliai“
Sėkmingai įgyvendintas projektas ,,Gyvenu aktyviai – jaučiuosi stabiliai“

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras po reorganizacijos pradėjo vykdyti veiklą, susijusią ne tik su turizmo bei verslo informacijos teikimu, tačiau ir įgyvendinti prieš reorganizaciją veikusių įstaigų parengtus projektus, skatinančius jaunimo aktyvinimą. Nuo 2017 metų rugsėjo iki gruodžio pabaigos TVIC įgyvendino projektą, finansuojamą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Ši jaunimo iniciatyva pavadinimu ,,Gyvenu aktyviai – jaučiuosi stabiliai“ buvo skirta Zarasų rajono jaunimui (nuo 14-29 metų amžiaus). Projekto veiklomis, siekta ugdyti jaunų žmonių sveikos gyvensenos įgūdžius, gerinti Zarasų jaunimo emocinę būseną, sudaryti sąlygas turiningai praleisti laisvalaikį bei didinti jaunimo aktyvų įsitraukimą.

Projektui baigiantis, norime pasidžiaugti, jog veiklas įgyvendinti pavyko sėkmingai, todėl iš viso įtraukėme net 52 jaunuolius - dvigubai daugiau nei buvo suplanuota. Tokia projekto sėkme dalinamės su  projekto rengėjais ir mūsų partneriais: sporto klubu ,,Marsas“ bei Zarasų ligoninės baseinu. Šios įstaigos mielai sutiko prisidėti prie iniciatyvos, sudarydamos sąlygas jaunimui turiningai, kokybiškai ir saugiai praleisti laisvalaikį.

Projekto ,,Gyvenu aktyviai – jaučiuosi stabiliai“ rezultatai kalba patys už save – tokie projektai Zarasų jaunuoliams naudingi ir reikalingi, todėl tikimės, kad 2018 metais tokių iniciatyvų irgi netrūks.

 

© 2014-2015 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas