PradžiaNaujienos Pažintis su Pirmojo pasaulinio karo palikimu populiarėja tarp Lietuvos moksleivių
Pažintis su Pirmojo pasaulinio karo palikimu populiarėja tarp Lietuvos moksleivių

Naują turizmo traukos objektą Zarasuose – maršrutą Pirmojo pasaulinio karo pėdsakais ir Turmante esančią Pirmojo pasaulinio karo ekspoziciją vis labiau atranda vietos ir Lietuvos mokyklų mokiniai, gimnazistai. Juk pamačius istorinius artefaktus, muziejaus eksponatus ir patys istoriniai faktai bei įvykiai labiau įsimenami.

Šį savaitgalį Turmante esančią Pirmojo pasaulinio karo ekspoziciją  aplankė ir Pirmojo pasaulinio karo maršrutu keliavo bei šiuo laikotarpiu domėjosi Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai. Juos ekspozcijoje nustebino virtualios realybės akiniai, kuriuos užsidėjus galima virtualiai persikelti į vokiečių kariuomenės bunkerį. Moksleiviai su susidomėjimu apžiūrinėjo dirižablio ir lėktuvo maketus, to laikotarpio buities ir apyvokos reikmenis, ginklų replikas ir daug kitų eksponatų.

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojai kviečia švetimo įstaigų mokytojus ir mokinius, ypatingai tuos, kurie mokosi apie Pirmojo pasaulinio karo laikotarpį, atvykti ir patiems susipažinti su Pirmojo pasaulinio karo palikimu, patirti ir geriau suvokti api šį sudėtingą, tačiau mūsų šalies valstybingumui svarbų laikotarpį.

Norintys aplankyti ekspoziciją turi susisiekti Zarasų turizmo ir verslo informacijos konktaktais su mūsų darbuotojais.

 

 

Zarasų turizmo ir verslo  informacijos centro informacija
 

© 2014-2023 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas