PradžiaNaujienos Pažink savo kraštą naujais maršrutais. Žygis Stelmužė - Raudinė
Pažink savo kraštą naujais maršrutais. Žygis Stelmužė - Raudinė

VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras bendradarbiaudamas su vietos Zarasų gidais ir organizuodamas gidų mokyklos iniciatyvas prisideda prie žygio organizavimo po Livonijos ir Kuršo dvarvietes, šiuo metu esančias Zarasų krašte. Kviečiame visus registruotis ir dalyvauti. 

Susijusi informacija: 

 

✅ Pažink savo kraštą!
✅ Lapkričio 6 d. istorinis - edukacinis žygis po senosios Livonijos ir Kuršo dvarų žemes: nuo Stelmužės (Steinensee) iki Raudinės (Rautensee) ????????
????Žygiuosime įspūdingomis Stelmužės ir Raudinės buvusių dvarų apylinkėmis kartu su Zarasų krašto gidais ir istorikais ???????????????????? Simona Burokaite, Ramūnu Keršiu, Evaldu Dumbrava, Irena Baliule, Lida Michailova...
Kviečiame registruotis ir dalyvauti antrame mūsų gidų mokyklos žygyje. ???? Registracija - https://forms.gle/iEELVyUUYohSXDaC6
‼ Žygio trasa – 10 km. Tai tikras sveikatingumo maršas. Dalyvis turi pats įvertinti savo galimybes praeiti tokį atstumą.
‼ Žygio pradžia - lapkričio 6 d. 10 val. nuo Stelmužės ažuolo (registruotiems dalyviams)
‼ Žygio trukmė – apie 4-5 val.
‼ Vedantysis gidas - ???? Simona Burokaitė
Žygio metu aplankysime į Stelmužės ir Raudinės dvarvietes, seniausią Lietuvoje medinės architektūros bažnyčią, čia esančius gamtos ir kultūros paveldo objektus, tyrinėsime Pirmojo pasaulinio karo palikimą ir sužinosite kokias paslaptis slepia šie kažkada buvę įspūdingi dvarai ir dvarvietės įvairiais istoriniais laikotarpiais.
????????????Įveikę maršrutą – ragausime kazane ruoštą mėsos ir daržovių troškinį ????????????????????????
Papildoma informacija – užsiregistravusiems dalyviams. Dalyvių skaičius ribotas.
✅ Prie mūsų žygių organizavimo prisideda Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras!
 

 

 

© 2014-2023 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas