PradžiaNaujienos Parodos „Balttour“ lankytojai buvo kviečiami į Ežerų kraštą
Parodos „Balttour“ lankytojai buvo kviečiami į Ežerų kraštą

Vasario 2 – 4 dienomis Rygoje įvyko tradicinė tarptautinė turizmo paroda „Balttour 2017“. Didžiausioje Latvijos turizmo parodoje dalyvavo daugiau nei 850 kelionių agentūrų, turizmo informacijų centrų, muziejų, sanatorijų ir kitų turizmo verslo šakų atstovų.

Paroda tradiciškai vyko dviejuose paviljonuose. Viename jų buvo šeimininkai latviai su savo šalies turizmo atstovais ir daugybe kulinarinio paveldo, kitoje – užsienio valstybių atstovai, tarp kurių jau nebe pirmus galima pamatyti daugybę įvairių stendų ir iš Lietuvos.

Vienas tokių stendų pristatė „Lietuvos ežerų kraštą“ – ežeringąją Rytų Aukštaitiją. Stendo lankytojai galėjo gauti turistinės informacijos apie Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Utenos ir Zarasų rajonus. Jie domėjosi daugybe dalykų ir jiems buvo teikiama informacija apie regiono lankytinas vietas, apgyvendinimo galimybes. Itin aktyviai stabtelėję domėjosi savarankiško keliavimo galimybėmis, todėl pageidavo informacijos apie maršrutus, žvejybos vietas, dviračių takus.

Stendo lankytojų patogumui, prieš parodą buvo išleistas specialus latviškas leidinys, kuriame buvo patalpinta informacija apie lankytinus objektus ir turistines paslaugas.

Parodos išvakarėse, vasario 1 dieną, Lietuvos Respublikos Ambasadoje Latvijoje latvių turizmo verslo atstovams ir žurnalistams buvo surengtas atskiras pristatymas. Jo metu susirinkusiems buvo pristatytas Aukštaitijos regiono patrauklumas, kraštui būdingi skanėstai. Pelnytai buvo įvertinta Šlyninkos malūno kepta duona ir  pyragas, kuriuos į kelionę įdėjo malūnininkai Stasys ir Regina. Komplimentų susilaukė skanusis Zarasų paukštyno šakotis.

Parodoje informacija apie Zarasų kraštą buvo išdalinta ne tik jos lankytojams, tačiau buvo aplankyti ir Latgalijos turizmo informacijos centrų atstovai, kuriems įteikta turizmo informacija apie Zarasų kraštą. Turistinį sezoną žadame sutikti su gausesniu lankytojų skaičiumi ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Latvijos.

 

© 2014-2015 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas