PradžiaNaujienos Laipynių parkas Zarasuose žengia pirmuosius žingsnius - REGISTRACIJA
Laipynių parkas Zarasuose žengia pirmuosius žingsnius - REGISTRACIJA
Nuotykiai gamtoje keliasi į kitą lygį!
Mes daug dirbome, kad tai taptų realybe ir pagaliau galime jus pakviesti išmėginti savo jėgas į Zarasų sporto ir sveikatingumo parką. Čia jūsų laukia skirtingo sunkumo lygio bei viena neįgaliųjų laipynių trasa medžiuose, kurios nėra tokios lengvos, kaip gali pasirodyti iš apačios.
Mūsų instruktoriai lankytojų laukia ir paslaugas teikia NEMOKAMAI  pirmadienį - trečiadienį nuo 11 iki 20 val.  Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio imtinai, tuo pačiu laiku,  paslaugos yra MOKAMOS.  Jūsų patogumui į darbą paleidžiame programėlę, kuri palengvins registraciją į parką. Programėlė bus tobulinama, todėl būkime atlaidesni jos galimoms klaidoms. REGISTRUOTIS prašome čia: registracija.visitzarasai.lt
 
 
Paslaugų kainos pridedamos.

LAIPYNIŲ PARKAS  - mokamos paslaugos ketvirtadieniais - sekmadieniais.

Darbo laikas 11.00 – 20.00

 

1.

Laipynių trasa pradedantiesiems ir vaikams iki 14 m.

 

1 val.

10,00

Projekto įgyvendinimo metu (2021-06-01–2021-08-30) sveikatinimo ir fizinio aktyvumo veiklų lynų trasoje paslaugos pirmadieniais, antradieniais ir trečiadieniais teikiamos nemokamai“

2.

Laipynių trasa neįgaliesiems arba pasivaikščiojimas neįgaliųjų trasa

 

0,5 val.

3,00

3.

Laipynių trasa pažengusiems su skrydžiu į Putinų salą

 

1,5 val.

15,00

4.

Skrydžiai į Putinų salą ir iš jos su kliūčių ruožu Putinų saloje

 

0,5 val.

10,00

5.

Už naudojimąsi tualetu

 

-

0,50

 

 

Kainos taikomos ketvirtadieniais – sekmadieniais, laikinai atsiskaitoma TIK grynais pinigais (laukiame nešiojamų banko skaitytuvų)

Laipynių parkas tik pradeda dirbti. Gaminami stendai su išorine informacija, įrenginėjama kasos patalpa, tvarkoma teritorija, tobulinama registracijos programėlė, kt. Jei atvyksite dabar - apsiginkluokite tolerancija ir supratingumu. Mėgstančių nepriekaištingas paslaugas lauksime po mėnesio. 

 
 
© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas