PradžiaNaujienos Koncertas „Bagdoniškos dainos” gegužės 27d. 19 val. Vasaknų dvare.
Koncertas „Bagdoniškos dainos” gegužės 27d. 19 val. Vasaknų dvare.
Vasaknų dvare vasara prasidės gegužės 27d. 19 val. Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, dainuojančio aktoriaus Vlado Bagdono koncertu. Žiūrovų lauks netikėtas duetas scenoje – prie maestro prisijungs kompozitorius, pianistas Audrius Balsys, ir kartu jie pristatys „Bagdoniškų dainų“ programą. Joje skambės ir senos, gerbėjų mėgiamos, ir visiškai naujos dainos, meistriškai papuoštos kompozitoriaus A. Balsio aranžuotėmis.
Kaip tos dainos suskambės dabar, kokių naujų spalvų įgaus, nupūtus nuo jų laiko dulkes, apie ką rašo ir apie ką dainuoja šiandieninis Vladas Bagdonas - tai paslaptis, kuri bus atskleista tik vienintelio koncerto metu Vasaknų dvare.
Vladas Bagdonas nuo 1970-ųjų Lietuvos scenoje įkūnijo legendinius vaidmenis: Daukantą, Pirosmanį, Otelą, Faustą, Zorbą, bendradarbiavo su režisieriais: Dalia Tamulevičiūte, Jonu Vaitkumi, Eimuntu Nekrošiumi. Muzika jo gyvenime dažnai ėjo greta vaidybos: studijų metu, vėliau dirbant su kompozitoriaus Vygantu Telksniu ir Alvydu Jegelevičiumi. Tačiau kalbėdamas apie savo muzikinius pasirodymus V. Bagdonas linkęs ironizuoti: „Nesu muzikantas, esu artistas, vaidinantis koncertą“. 2017 m. Maestro išleido autorinių dainų plokštelę „Liekantiems būti“, o 2020 m. geriausių dainų plokštelę „Medžio degimas“.
„Bagdoniškų dainų“ programa, kuri scenoje sujungs du grandus, taps maloniu atradimu muzikinio skonio gurmanams. Profesionalaus pianisto pirštais apgroti kūriniai suteiks svorio ir spalvų „bagdoniškai“ kūrybai, o Meistro hipnotizuojantis, žemas balsas nepaliks abejingų.
Į koncertą kviečia Vasaknų dvaras bei „Geros muzikos ekspertai“, „Bardai LT“.
Bilietus platina - Zarasų Tvic, Utenos Tic, Rokiškio Tvic, Dusetų kultūros centre - dailės galerijoje - Normantė 860327094.
Rezervacijos telefonu: - 865542233 arba renginiai@vasaknudvaras.lt
© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas