PradžiaNaujienos Kempingas „Zarasai“ kviečia
Kempingas „Zarasai“ kviečia

Prieš  pakviesdami jus apsilankyti ten, kur rasite ramybę ir intensyvias pramogas vienoje vietoje, norime pasakyti, kad esame paruošę staigmeną, tad rekomenduojame skaityti straipsnį iki pabaigos. Taigi, jeigu manote, kad ramybė ir pramogos vienu metu neįmanoma, kempingas „Zarasai“ tikrai pakeis jūsų nuomonę. Šią vietą rekomenduojame įtraukti į lankytinų vietų sąrašą, jeigu norite iš arčiau susipažinti su ežeringuoju Zarasų kraštu. Kempingas „Zarasai“ įsikūrė 2005 metais ant paties Zaraso ežero kranto, nuostabios gamtos apsuptyje. Šalia miškas, kuriame sezono metu galite rasti daugybę grybų, o ežeras pagal 2014 metų ichtiologinius tyrimus pripažintas kaip turintis gausų žuvų išteklių. Kempingo pakrante keliais laipteliai palipę žemyn rasite lieptą, nuo kurio gali drąsiai žvejoti ir mėgėjai, ir profesionalai. Kuojų ir ešeriukų pagauti yra didesnė tikimybė, bet kai kuriems pasiseka sužvejoti net šamų ir lydekaičių. Nuo to paties liepto galite nerti tiesiai į Zaraso ežerą, kuriame vanduo švarus ir viliojantis karštomis vasaros dienomis. Visai šalia teka gėlo vandens šaltinis. Jeigu mėgstate romantiką, galbūt norėsite ramiai pasiirstyti valtele, o jei šiek tiek intensyvesnis plaukiojimas patinka, kempingas jums pasiūlys baidares.

Viena iš išskirtinių pramogų šioje vietoje, tai Laipynių parkas. Lynų trąsa galite patekti į Putinų salą, esančią Zaraso ežere. Norintys patirti neeilines emocijas visada lieka patenkinti ir su šypsena pažada apsilankyti trąsoje dar kartą. Ir kas gi nenorėtų paskraidyti pušų viršūnėmis! Laipynių parkas yra unikalus tuo, kad jame judėti suteikiama galimybė ne tik sveikiems, bet ir judėjimo negalią turintiems žmonėms. Kempinge galite apsistoti namelyje, keliaujantiems su palapinėmis ir kemperiais yra aikštelė.

Teritorija saugi, aptverta tvora, nakčiai vartai rakinami. Įrengti dušai, tualetai, virtuvė, taip pat galite pasinaudoti skalbimo mašina. Teritorijoje yra laužavietė, pavėsinės su šašlykinėmis, treniruokliai ir vaikų žaidimo aikštelė. Iki miesto centro  vos keli kilometrai, asfaltuotu keliuku galite numinti dviračiais arba tiesiog nueiti pėsčiomis (užtruksite vos pusvalandį) besigrožėdami pakeliui esančiu nuostabiu kraštovaizdžiu. Ir štai mūsų žadėtoji staigmena. Kai atvyksite į Zarasus, būtinai užsukite į Zarasų turizmo ir verslo informacijos centrą. Pirmam atvykusiam ir pasakiusiam slaptažodį „Pramuogynės“ bus įteikta dovanėlė. Pakubėkite, būkite pirmas!

Geros nuotaikos ir nepamirštamų, teigiamų emocijų linkime pasisemti kempinge “Zarasai”.

Adresas: Kauno g. 67, Zarasai 32135, Lietuva

Teksto autorė - Renata Valatkienė

© 2014-2023 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas