PradžiaNaujienos Įspūdžiai iš Zarasų turizmo forumo
Įspūdžiai iš Zarasų turizmo forumo

 

             Zarasų krašto turizmo paslaugų teikėjai šių metų lapkričio 15 d. susirinko į  Zarasų turizmo forumą „Zarasų krašto turizmo paslaugų plėtros galimybės“, kuris vyko puikiame Vasaknų dvare. Pasak Zarasų turizmo ir verslo informacijos centre direktorės Nijolės Šukštulienės, Zarasų turizmo forumo tikslas – supažindinti vietos turizmo paslaugų teikėjus ir kolegas iš Aukštaitijos turizmo informacijos centrų su turizmo paslaugų plėtros galimybėmis šalyje ir rajone, skatinti naujų turistų traukos objektų ir paslaugų atsiradimą, puoselėti partnerystę ir bendradarbiavimą.

 

          

  Šiais metais Zarasų turizmo forumas kaip niekada gausus, jame apsilankė net  70 dalyvių, iš jų 50 teikiančių Zarasų krašte apgyvendinimo, nakvynės, sveikatingumo, pažintinio turizmo ir kitas paslaugas. Dalyvius sveikino ir patirtimi dalinosi Arnoldas Abramavičius, Zarasų rajono savivaldybės vicemeras, pranešimus skaitė Indrė Trakimaitė – Šeškuvienė, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos direktorė; Silvija Vencevičienė, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos Turizmo veiklos priežiūros skyriaus vyr. specialistė; Tomas Lagūnavičius,  Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro direktorius; Romas Vitkauskas, Baltic Clipper direktorius plėtrai; Evaldas Ulianskas, Zarasų rajono savivaldybės Teritorijų planavimo skyriaus architektas; Žilvinas Freigofas, MB „Rinkodara“ direktorius; Anton Jevtiuchov, įmonės „Miško takeliais“ vadovas; Ingrida Tatarūnė, Zarasų ūkininkų sąjungos projekto „Local foods“/ "Vietos produktai“ projekto vadovė; Alfonsas Kėvišas, Vasaknų dvaro šeimininkas.

 

 

 

            Zarasų turizmo forumas atgaivino iniciatyvą Zarasų paslaugų teikėjams burtis į asociaciją ir aktyviai dalyvauti kuriant palankią turizmui aplinką Zarasų rajone, teikti pasiūlymus, rekomendacijas vietos ir nacionalinės valdžios atstovams, aktualizuoti problemas bei skatinti partnerystę ir kooperaciją, didinant turistinių paslaugų įvairovę ir kokybę Zarasų krašte.

            Daugelis dalyvių džiaugėsi neblogais metais, gera vasara, didėjančiu turistų srautu. Buvo akcentuota, kad šiais metais turistinius srautus skatino ir sukurta bei funkcionuojanti infrastruktūra Zaraso ežero Didžiojoje saloje. Forumo dalyviai diskusijose atkreipė dėmesį, kad  gražios gamtos neužtenka, kad turistai važiuotų į Zarasų kraštą, todėl labai svarbu diegti naujas paslaugas, bendradarbiauti tarpusavyje didinant paslaugų įvairovę, o taip pat būti matomiems ir aktyviems elektroninėje erdvėje. Tai pagrindiniai iššūkiai, laukiantys turizmo paslaugų teikėjų kitais metais.

            VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras Zarasų turizmo forumo dalyviams pristatė naują paslaugą, kurią kitais metais teiks vietos turizmo paslaugų teikėjams. Tai galimybė parduoti  Zarasų krašto amatininkų ir turizmo paslaugų teikėjų produkciją ir paslaugas centro stacionarioje ir  el. parduotuvėje http://parduotuve.visitzarasai.lt .

            VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro ir turizmo paslaugų teikėjų vardu už paramą organizuojant ir remiant Zarasų krašto  turizmo forumą,  dėkojame Vasaknų dvaro šeimininkui Alfonsui Kėvišui ir Zarasų rajono savivaldybei.

 

Seminaro medžiaga:

 

 

                                               

VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro informacija.

© 2014-2015 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas