PradžiaNaujienos Informacinis seminaras Tarptautinis kultūros kelias Baltų kelias
Informacinis seminaras Tarptautinis kultūros kelias Baltų kelias

Nacionalinė regionų plėtros agentūra kviečia dalyvauti projekte.

"Kviečiame į kuriamą baltų gentis vienijantį tarptautinį kultūros kelią „Baltų kelias“ , skatindami kiekvieną susimąstyti apie mums paliktą tūkstantmetę baltų kultūros patirtį, suprasti ir kitu kampu pažvelgti į baltų kultūros savastį, kviečiame sudalyvauti penktame iš šešių projekto informacinių seminarų.

Seminaras vyks 2018 m. kovo 27 d. Viloje Gervalis (Ežero g. 29, Klykių k. Utenos rajonas). Pradžia – 10.00 val. (numatoma trukmė su pertrauka 6 val.)
Seminaro metu su Utenos apskrities vietinėmis bendruomenėmis, smulkiaisiais verslininkais, turizmo atstovais, vietos savivalda, muziejininkais, amatininkais ir kitais suinteresuotais asmenimis diskutuosime apie galimybes įsitraukti į projekto veiklas, lektoriai dalinsis žiniomis apie baltų kultūros savastį ir jos raiškas, kartu su dalyviais ieškos baltiškos kultūros formų šiandieninėje veikloje, kalbėsis apie domėjimosi gamtos, kultūros ir paveldo svarbą.

Informacinio seminaro lektoriai:
DAIVA VAITKEVIČIENĖ - humanitarinių mokslų daktarė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto Sakytinės tautosakos skyriaus vyresnioji mokslo darbuotoja, tarptautinės pasakojamosios tautosakos tyrinėtojų draugijos (international Society for FolkNarrative Research) narė, žurnalo Incantacio: An International Journal on Charms, Charmers and Charming redaktorių kolegijos narė.
JUDITA STULPINAITĖ - turizmo edukologė, ekspertė, straipsnių ir leidinių autorė.

Atkreipiame dėmesį, kad renginys yra nemokamas, tačiau privaloma išankstinė registracija adresu https://nrda.typeform.com/to/EWFUDO. Registruotis į seminarą galima iki kovo 26 dienos.
Renginio programa bus atsiunčiama kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui.

Daugiau informacijos apie projektą rasite svetainėje adresu https://nrda.lt/baltu-kelias/ 
Papildoma informacija el. paštu info@nrda.lt."

 

© 2014-2015 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas