PradžiaNaujienos Informacinis renginys – mokymai nuotoliniu būdu „Europos Sąjungos investicijų teikiamos galimybės neįgaliųjų reikmėms“, 2020 m. lapkričio 11 d.
Informacinis renginys – mokymai nuotoliniu būdu „Europos Sąjungos investicijų teikiamos galimybės neįgaliųjų reikmėms“, 2020 m. lapkričio 11 d.

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga jau antrus metus organizuoja renginius, skirtus skatinti neįgaliųjų organizacijų, nacionalinių bei vietos politikų, valstybės bei savivaldybių institucijų atstovų, bendruomenių narių diskusijas apie ES investicijomis pasiektus socialinius ir ekonominius pokyčius, siekiant sudaryti vienodas galimybes visoms socialinėms grupėms, architektūrinį prieinamumą ir universalų dizainą, šių projektų rezultatus ir jų teikiamą naudą regionui bei šaliai. 

Lapkričio 11 d. apie tai diskutuosime nuotoliniu būdu per zoom programą su Vilniaus ir Utenos apskričių savivaldybių politikais, administracijų darbuotojais bei specialistais, veikiančių šiose apskrityse NVO, bendruomenių, VVG atstovais.

Programa prisegtuke. 

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Registracija paspaudus nuorodą https://forms.gle/FwC89rdpw1RkES9G7 

Užsiregistravusiems išvakarėse bus atsiųsta prisijungimo prie renginio, vyksiančio ZOOM platformoje, nuoroda.

 

DARBOTVARKĖ

© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas