PradžiaNaujienos Įkvėpti judėti
Įkvėpti judėti
Zarasų laipynių parkas tapo puikia laisvalaikio praleidimo vieta ne tik Zarasų rajono gyventojams, bet ir miesto svečiams. Populiarumas didėja ir atrasti Zarasus nuo pušų viršūnių ryžtasi vis daugiau žmonių, o rekordiniai įrašai fizinio aktyvumo dalyvių registracijos žurnale byloja, kad jauniausiam dalyviui fizinio aktyvumo veiklose buvo vos 2, o vyriausiajam 80 metų. Amžius - tik skaičius, bet ne būsena.

Džiaugiamės, kad fizinio aktyvumo dienomis, projekto metu vietoje planuotų 500 apsilankė daugiau nei 2700 žmonių iš visos Lietuvos. Šis skaičius mus skatina dirbti tik dar stipriau. Užsukite į mūsų parką ne tik pasportuoti, bet ir pasigrožėti vaizdais nuo medžių viršūnių, nugalėti aukščio baimę ir patirti nuotykių.

Bendrą Zarasų rajono savivaldybės administracijos ir Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro projektą "Socialinės įtraukties didinimas per sportinę veiklą" finansuoja Sporto rėmimo fondas, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas (projekto Nr. SRF-SIĮ-2020-1-0277), skirdamas 85 proc. jo vertės. Projekto vertė – 114 874 eurų, iš kurių 17 234 eurais prisideda Zarasų rajono savivaldybės administracija.
 
VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacija
© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas