PradžiaNaujienos Mūsų kraštas pritraukia vis daug svečių, kurie nori ne tik ilsėtis, bet ir dirbti Zarasuose
Mūsų kraštas pritraukia vis daug svečių, kurie nori ne tik ilsėtis, bet ir dirbti Zarasuose

Mūsų kraštas pritraukia vis daug svečių, kurie nori ne tik ilsėtis, bet ir dirbti Zarasuose

Vienintelė Lietuvoje ežerų ir gamtos apsuptyje įsikūrusi moderni bendrystės erdvė Zarasai HUB antrus metus pritraukia vis daugiau nuotolinio darbo entuziastų iš įvairių Lietuvos ir užsienio įmonių. Liepos mėnesio pirmosiomis savaitėmis Zarasai HUB bendrystės erdvėje apsilankė ir darbo vietas išbandė virš 30 lankytojų, kurie dirbo šiuolaikiškai įrengtose erdvėse, o laisvu laiku mėgavosi Zarasų krašto teikiamais malonumais. Už fiksuotą mokestį bendrystės erdvės lankytojai naudojasi bevieliu internetu, atviromis darbo ir poilsio erdvėmis, gali dirbti, laisvalaikiu ilsėtis Zaraso ežero saloje esančiame vandenlenčių parke Wake Inn Zarasai, naudotis saugia ir švaria aplinka. Lankytojai pastebi, jog inovatyviai įrengtoje aplinkoje jaučiasi motyvuotai, didėja jų produktyvumas, mezgasi bendruomeniški santykiai. 

 

 

Zarasai HUB bendrystės erdvė išsiskiria ne tik lanksčios ir inspiruojančios darbo erdvės ir gamtos derme, tačiau ir patogia, minučių atstumu, išvystyta infrastruktūra. Pėsčiomis pasiekiamos kavinės, apgyvendinimo įstaigos, parkas, gražiausi Zarasų krašto lankytini objektai, apžvalgos ratas ir Zaraso ežero pakrantė.

 

Zarasai yra „darbostogų“ (angl. Workation) – darbo išvyka, per kurią derinamas darbas ir poilsis – lyderiai Lietuvoje, vieninteliai šių metų sezone pasiūlę įmonėms du skirtingai parengtus pasiūlymus ir pakvietę Lietuvos įmones išbandyti emocines darbo atostogas ar nuotolinį darbą kūrybiškumą skatinančioje aplinkoje. 

 

Daugiau informacijos ir registracija įmonėms Zarasai HUB Coworking Space – Zarasų bendrystės erdvė Facebook puslapyje http://bit.ly/ZarasaiHUB arba el. paštu: turizmas@zarasai.lt  nurodant įmonės pavadinimą, darbuotojų skaičių, pageidaujamą atvykimo datą, buvimo laiką.

 

Zarasai HUB Coworking Space - Zarasų bendrystės erdvės iniciatyvą finansuoja ir remia Zarasų rajono savivaldybė. Iniciatyvą įgyvendina Zarasų turizmo ir verslo informavimo centras.

© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas