PradžiaNaujienos Ekskursijos plaustu po Zarasų krašto ežerus
Ekskursijos plaustu po Zarasų krašto ežerus

Skelbiamos artimiausius datos ekskursijoms su plaustu po Zaraso ežerą ar Zarasų ežeryną. Grožėkitės Zarasais, jo saulėlydžiais, ežerais ir vasara.

Registruokitės spausdami nuorodą http://registracija.zarasuzygiai.lt.

Šioje nuorodoje rasite ir registracijos anketą , tikslius laikus ir kainas.

Laikai skelbiami visam rugpjūčiui. Plaukimo metu išvysite ne tik gražius Zarasų krašto ežeryno vaizdus. Kartu tai ekskursijos skirtos šio ir aplinkinių kraštų istorijai, mitams bei mus supančios gamtos paslaptims pažinti. Sužinosite, kodėl Zaraso ir Zarasaičio ežerai laikomi vieni iš senovės baltų šventviečių, kuri vieta tarpukaryje buvo vadinama Lietuvos Šveicarija, kuo įspūdingos ir kokias paslaptis slepia Magučiu šile esančios aukštumos, kokia buvo Aušros (Zarasų) kurorto pradžia ir daug kitų įdomybių plaukiant ir atrandant Zarasų krašto ežeryną ir įdomiąją šio krašto istoriją. Ekskursijos metu lipsime į Liepų salą, plauksime Anglijos, Italijos, Madagaskaro pakrante ....

 Tyrinėsime Zaraso, taip pat Balto ir Zarasaičio, ežerų gyliausias vietas ir ieškosime kur slepiasi šių ežerų didžiausios  žuvys .

Plaukimų laikai, laikas ir kainos skelbiami ir nuolat atnaujinami http://registracija.zarasuzygiai.lt Susirinkus grupei, registracija stabdoma.

Plaukimo sąlygos:

Dalyvių skaičius ribotas - tik iki 20 žmonių, todėl būtina išankstinė registracija.

Svarbu! - registracija į plaustą patvirtinama tik tada, kai registracijos nuorodoje gautais kontaktais dieną prieš ekskursiją gausite sms  žinutę su papildoma informacija.

Informacija pasiteirauti - tel. +37062023114

 

 

 

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas