PradžiaNaujienos Ekskursija į Šiaulius, Burbiškių dvarą ir Kryžių kalną, gegužės 18 d.
Ekskursija į Šiaulius, Burbiškių dvarą ir Kryžių kalną, gegužės 18 d.

 

VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras kviečia registruotis į ekskursiją į Šiaulius, į Saulės miestą. Kelionės kryptis Šiauliai ir Kryžių kalnas. (Išvykimas 7 val. grįžimas 21 val.)
 

Į šaunią kelionę išvykstame 7 val. Keliaujame pro Rokiškį, sustojame prie Struvės geodezinio lanko atžymos. Užsukame į Burbiškio dvarą*, kuriame pasigrožime žydinčiomis tulpėmis. (10–11.30 val.) 

 

Šiauliuose, lydimi vietinio gido, aplankome Chaimo Frenkelio rūmus  (12–13 val.). Prie Talkšos ežero pradedame ekskursiją po Šiaulių miestą, aplankydami garsiąją lapę, energetinį labirintą, Saulės laikrodžio aikštę, renesanso epochos architektūros paminklą, Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedrą, Nepriklausomybės aikštę, seniausią Lietuvoje pėsčiųjų bulvarą su mažosios architektūros elementais, poeto Juliaus Janonio gimnaziją. Užsukame į „Rūtos“ saldainių fabriko  šokolado parduotuvę (14.30 val.) ir seniausiu Lietuvoje pėsčiųjų bulvaru keliaujame į smuklę „Jonio pastogė“, kur degustuojame žemaičių valgius  (15–16 val. Galima pasirinkti laisvą laiką).

 

Keliaujame į Kryžių kalną ir sukame link namų (17–18 val.)

 

Kelionės kaina - 25 Eurai, į ją įskaičiuoti mokami objektai: Burbiškio dvaro, Frenkelio rūmų lankymas, lydinčio ir vietinio gido paslaugos. Degustuojant žemaičių valgius galima pasirinkti variantus nuo 8,5 iki 11 eurų. ( į kelionės kainą neįskaičiuota).  Kelionėje lydi puiki Šiaulių krašto žinovė, gidė Irena Baliulė.  Dalyvių skaičius ribotas, paskubėkite registruotis telefonu (8 385) 37171.

 

Kelionės organizatorius VšĮ Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras.

© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas