PradžiaNaujienos Balttour 2024
Balttour 2024

Įkvepiančios keliautojų istorijos ir kelionės planai – jubiliejinė paroda Balttour 2024 sėkmingai baigėsi!

Sekmadienį, vasario 4 d., „Ķīpsalos“ parodų centre baigėsi tarptautinė turizmo pramonės paroda - BALTTOUR 2024.

30-tą kartą vykstanti Balttour paroda siūlė lankytojams kelionių maršrutus ir laisvalaikio galimybes Latvijoje ir jos regionuose, puikius kelionių pasiūlymus bei informaciją apie populiarias tarptautines kelionių kryptis, tarp jų nemažai Lietuvos atstovaujamų regionų. Lankytojai taip pat ragavo regioninių valgių ir užsiėmė įvairia smagia veikla.

„Balttour 2024“ subūrė 342 įmones ir verslo atstovus iš 34 šalių – Latvijos, Lietuvos, Estijos, Albanijos, Gruzijos, Italijos, Juodkalnijos, Kipro, Ispanijos, Slovakijos, Slovėnijos, Turkijos, Ukrainos, Lenkijos ir kitų šalių.

Šiais metai Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras yra pristatomas bendrame Ežerų krašto stende, kartu su visais Aukštaitijos regiono turizmo centrais.

Stende apsilankė Lietuvos Ambasadorius Latvijoje Valdas Lastauskas. Minėjo, kad ne vieną kartą lankėsi ežeringame Zarasų krašte.

Parodos metu buvo dalinama informacija apie Zarasų krašto turizmo išteklius, patrauklų turizmą ir įvairias mūsų rajone teikiamas paslaugas. Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro turizmo vadybininke Natalija Sapožnikova bendraudama įvairiomis kalbomis kvietė, bei pasakojo apie populiariausias lankytinas vietas Zarasų rajone.

Labai džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti Zarasų rajoną tarptautinio mąsto parodose ir tikimės sulaukti kuo daugiau turistų iš kaimyninės Latvijos.

Tris dienas trukusiame renginyje apsilankė 21 725 kelionių entuziastai.

 

 

 

 

 

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro informacija

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas