PradžiaNaujienos Ežerų kraštas Rygoje BALTTOUR 2023
Ežerų kraštas Rygoje BALTTOUR 2023

2023 m. vasario 3-5 dienomis Rygos Tarptautiniuose Parodų Rūmuose vyko BALTTOUR paroda. BALTTOUR – tai populiariausia turizmo paroda Baltijos regione, siūlanti išsamią informaciją apie naujausius sezono  pasiūlymus keliautojams, įvairias pramogas lankytojams bei ypatingą dėmesį profesionaliai auditorijai.

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras į parodą vyko kartu su Ignalinos, Utenos, Anykščių, Molėtų turizmo informacijos centrais. Kartu atstovavome Ežerų kraštą. Parodos metu buvo dalinama informacija apie Zarasų krašto turizmo išteklius, patrauklų turizmą ir įvairias mūsų rajone teikiamas paslaugas.

Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojai: projektų vadovas Ramūnas Keršys ir turizmo vadybininke Natalija Sapožnikova bendraudami įvairiomis kalbomis kvietė, bei pasakojo apie populiariausias lankytinas vietas Zarasų rajone. Renginio metu buvo dalijami žemėlapiai, turistiniai maršrutai ir kita reikalinga informacija lietuvių, latvių, anglų bei rusų kalbomis. Sulaukėme didelio susidomėjimo ir tikimės turistų iš Baltijos šalių.

 

 

 

 

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas