PradžiaNaujienos 2020 kovo 26 d. ASMENS DUOMENŲ APSAUGOS SEMINARAS SMULKIAJAM IR VIDUTINIAM VERSLUI.RENGINYS PERKELIAMAS
2020 kovo 26 d. ASMENS DUOMENŲ APSAUGOS SEMINARAS SMULKIAJAM IR VIDUTINIAM VERSLUI.RENGINYS PERKELIAMAS

 

 

 

Viešoji įstaiga Zarasų turizmo ir verslo informacijos centras kviečia Zarasų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus į seminarą, apie asmens duomenų ir privatumo apsaugą.

 

Seminaras vyks Sėlių a. 16, Zarasuose, 10 val., UAB „Adomus“ konferencijos salėje (Zarasų miesto centre, Lietuvos pašto pastato antrame aukšte)

 

Registracija iki kovo 25 d. - 17 val. el. paštu turizmas@zarasai.lt arba tel. +37067339379

 

Smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams skirtas seminaras apie asmens duomenų ir privatumo apsaugą. Renginyje supažindinsime ar padėsime pagilinti žinias apie Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą. Tai teisės aktas tiek Lietuvoje, tiek ir kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse pradėtas taikyti 2018 m. gegužės 25 d. ir sukėlęs nemažą pokyčių bangą organizacijose. Daugelis jų privalėjo peržiūrėti savo veiklą dėl asmens duomenų tvarkymo, kad įgyvendintų minėtame reglamente numatytus asmens duomenų tvarkymo principus ir geriau užtikrintų žmogaus teises privatumo ir duomenų apsaugos srityse.

 

Renginį ves asmens duomenų apsaugos profesionalės iš asmens duomenų priežiūros institucijos Lietuvoje – Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos ir Mykolo Romerio universiteto. Seminaro dalyvius lektorės supažindins su smulkiajam ir vidutiniam verslui aktualiomis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatomis ir pasidalins praktinėmis situacijomis bei galimais jų sprendimo būdais.

 

 

 

 

LEKTORĖS

 

VAIDA SKINULYTĖ. SolPriPa projekto ekspertė, teisininkė, asmens duomenų apsaugos priežiūros institucijos Lietuvoje – Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos Priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė. Pagrindinės veiklos sritys: pagalba žmonėms ginant jų teises į asmens duomenų ir privatumo apsaugą, asmenų skundų nagrinėjimas, įmonių ir valstybinių institucijų tikrinimai dėl asmens duomenų tvarkymo ir duomenų saugumo pažeidimų

 

DR. RŪTA LAZAUSKAITĖ. SolPriPa projekto ekspertė, Mykolo Romerio universiteto Privatinės teisės instituto docentė, Teisingumo tyrimų laboratorijos vadovės pavaduotoja, jungtinių studijų programų „Privatinė teisė“, „Intelektinės nuosavybės teisė“ vadovė. Pagrindinės interesų sritys: sutarčių teisė, IT teisė, intelektinės nuosavybės teisė..

 

 

PROGRAMA

 

10:00–11:15

I dalis

 • Kam taikomas Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas
 • Asmens duomenų sąvoka
 • Su asmens duomenų tvarkymu susiję principai
 • Teisėto asmens duomenų tvarkymo pagrindai
 • Duomenų valdytojų pareigos
 • Duomenų valdytojo ir duomenų tvarkytojo santykiai
 • Bendrojo duomenų apsaugos reglamento dokumentai ir jų nuostatos
 • Asmens duomenų saugumas
 • Pažeidimų nustatymas ir prevencija

 

11:15–11:30

Pertrauka

11:30–13:00

II dalis

 • Teisės asmens duomenų apsaugos srityje
 • Asmens duomenų perdavimas
 • Asmens duomenų saugojimo terminai
 • Darbuotojų asmens duomenų tvarkymo ypatumai
 • Biometrinių duomenų tvarkymo ypatumai
 • Asmens kodo tvarkymas
 • Atsakomybė už Bendrojo duomenų apsaugos reglamento pažeidimus

 

 

Viso renginio metu ieškosime atsakymų į Jums kylančius klausimus, spręsime praktines situacijas

 

 

 

 

 

Informacija apie vaizdo duomenų tvarkymą

Informuojame, kad visuomenės informavimo tikslu renginio metu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Šio renginio nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse informuojant apie „SolPriPa“ projektą. Plačiau apie asmens duomenų tvarkymą galite sužinoti Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos interneto svetainėje skiltyje Naudinga informacija > SolPriPa PROJEKTAS.

© 2014-2015 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas