Maitinimas Zarasuose
Bistro Zarasai
Bistro Zarasai Vytauto g. 10, Zarasai Telefonas užsakymams: +37064142000 bistrozarasai@gmail.com https://www.facebook.com/bistrozarasai/
Kavinė – baras „Idilija“
Kavinė – baras „Idilija“. Čia rasite lietuviškos virtuvės patiekalų. Taip pat galite užsisakyti vieno kąsnio sumuštinukus Jūsų šventėms.
Kavinė „Svaja“
Čia galite skaniai ir nebrangiai pavalgyti lietuviškų patiekalų.
Maitinimo paslaugos Dusetose
Ilonos Laučienės individuali veikla, (maisto gamyba pagal individualius užsakymus)
RestoBazar
Pristatome Jums naująjį grilio barą Zarasuose. Tai bus Tavo nauja maisto istorija, kurią kursime su patirtimi ir meile Jums. Dūmo nuglostyti patiekalai nepaliks abejingų, šiuolaikiška ir neįpareigojanti atmosfera bus Tavo mėgstamiausia vieta šią vasarą! Įsidėmėk - RestoBazar - čia norėsi sugrįžti dar ir dar!
Restoranas „Monopolis“
Šis restoranas įsikūręs pačiame miesto centre, iš jo terasos atsiveria nuostabūs vaizdai į Zaraso ežerą. Restoranas „Monopolis“, be daugybės kitų, gali pasigirti savo lankytojams siūlomu unikaliu patiekalu – Zaraso ežere pagauta reta žuvimi seliava, priklausančia lašišinių šeimai. Seliava šiame restorane patiekiama sūdyta, su virtomis bulvėmis.
Užkandinė „Jaras&J”
Čia galite paskanauti kebabai, burgeriais, aštria sriuba, fulvytėmis fri, ledais ir kitais greito maisto užkandžiais.
Užkandinė „Pas močiutę”
Čia galite paskanauti naminio maisto (čeburėkų, mišrainių, naminių mėsos gaminių).
ZARABÙ Lounge
ZARABÙ Lounge- kupolas Zarasuose, prie apžvalgos rato.   Gal važiuojam kur? -Kur? Palanga? Druskininkai? Anykščiai? Birštonas? -Ne! Į Zarasus! „O čia tikrai gražu!“ - pirma mintis, kuri ateina tik įvažiavus į Zarasus! Todėl buvo visko: ir šilto, ir karšto, karšto ir šilto; statėm, kūrėm ir jau šiandien kviečiam Jus į ZARABÙ Lounge!
© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas