Pradžia Kovo 11 d. Didysis Zarasų miesto ir jo apylinkių žygis
Kovo 11 d. Didysis Zarasų miesto ir jo apylinkių žygis

Nors ir labai nedidelis gyventojų skaičiumi, bet nemažas savo plotu Zarasų miestas turi ką parodyti savo svečiams. Šventinę kovo 11 d. dieną kviečiame praleisti kartu ne tik žygiuojant, bet ir išsamiai tyrinėjant Zarasų miestą bei artimiausias jo apylinkes su vietiniais Gidas Zarasuose Evaldas Dumbravas ir Gidas Zarasuose Ramūnas Keršys.

Šio žygio metu pamatysime ir aplankysime žinomiausias Zarasų miesto puošmenas, į kurias pažiūrėsite visai kitomis akimis. Apeisime kiekvienam miesto gyventojui brangų ir šventą Zaraso ežerą, dalį miesto gatvių ir turistų rečiau lankomas vietas. Čia sužinosite, kas atsitinka, kai tikras žemaitis pavirsta aukštaičiu, garsiausius miesto žmones ir jų likimus, netradicinį miesto išplanavimą ir jo ateities perspektyvas. Nustebsite sužinoję, kuo Zarasų miestas yra išskirtinis, ir kodėl daugiau tokių miestų Lietuvoje nėra.

Žygio tikslas – ne tik praeiti kuo daugiau kilometrų, bet ir pažinti Zarasus bei smagiai praleisti laiką. Žygio atstumas – 22 km. Žygis trasa nesudėtinga, nes didžioji jo dalis eina asfaltuota danga, šiek tiek žvyrkelio. Kaip ir visada mūsų žygiuose – gera nuotaika, daug žinių, įvairios kitos staigmenos.

Žygio pradžia - 2023 m. kovo 11 d.

Žygio trasa apie 22 km. ilgio.

Žygio pradžia - 10.00 val. nuo Zarasų rajono savivaldybės administracijos (Sėlių a. 22)

Žygio trukmė apie 6 val.

Zarasų mieste ir jo apylinkėse.

Dalyvių skaičius ribotas. Būtina registracija. Papildoma informacija užsiregistravusiems dalyviams. Dalyvio mokestis - 10 Eur.

Žygis organizuojamas bendradarbiaujant su Zarasų krašto muziejumi ir Zarasų turizmo ir verslo informacijos centru.

Registracijos nuoroda: Spauskite čia

 

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas