Pradžia ekskursijos ir maršrutai maršrutai Iškyla pantoniniu katamaranu
Iškyla pantoniniu katamaranu
1434533.jpg

Kūrybingas Zarasų miesto jaunimas ne tik ,,sumeistravo” puikias transporto priemones – pantoninius katamaranus, bet ir parengė įdomias programas vandens iškyloms. Šių vandens transporto priemonių galingumas atitinka tecnhinius reikalavimus jų eksploatacijai saugomose teritorijose, tad tyliai ir lėtai plukdantis nestokojama plaukiančiųjų emocijų, o šios paslaugos jau populiarios ir kaimynimiame Ignalinos rajone. Norintiems pažinti Zarasų krašto vandens telkinius ir jų gamtinę aplinką klubas parengė ir siūlo 4 programas:

 

1. Zarasai – kurortinė teritorija: žvilgsnis į miestą nuo vandens

Tai 1 valandos trukmės iškyla, kurios metu galima apžiūrėti Zarasus iš šalies – miestą virš septynių ežerų, atskaičiavusį savo 500 metų istoriją, stebinantį kraštovaizdžiu. Tai galimybė apiplaukti garsiąją Zaraso ežero Didžiąją salą – mažąjį krašto Vatikaną, kuri dažnai minima kaip įsimintinų renginių vieta.

 

2. Pažintinė vandens kelionė Antalieptės mariomis – kelionė, kai gali atrasti salą

Tai vienas paslaptingiausių vandens telkinių Zarasų krašte. Užlietos kapinaitės, salų archipelagas, Zakorių piliakalnis, Antalieptės hidroelektinė ir žinojimas, kad po tavimi net 26 kadais tyvuliavę savarankiški ežerai – pojūtis, kai gali būti istorijos liudininku, kai gali būti atradėju!

 

3. Vandens pramogos ,,Unt Sartų“

Tai vienos dienos vandens iškyla Sartų ežeru. Kultūros centras Dusetų dailės galerija, Ramūno Čižo alaus darykla, apžvalgos bokštas ir vakaronė aukštaitiškoje pirkioje - viskas čia pat prie garsiųjų Sartų ir pasiekiama ranka!

 

4. Vandens ekskursijos Čičirio ir Luodžio ežeruose

2-3 valandų kelionėse įdomūs pasakojimai, gražūs gamtovaizdžiai ir nerūpestingas poilsis ant vandens.

Papildoma informacija:

Tik pagal išankstinę registraciją.
Kontaktai:

Tel.: +370 610 63327
El. p.: adateleadatele@gmail.com
Kita informacija:

Su vaikais, Rajonas
© 2014-2023 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas