Pradžia ekskursijos ir maršrutai maršrutai BAIDARĖMIS ZARASŲ MIESTO EŽERAIS IR NIKAJOS UPE
BAIDARĖMIS ZARASŲ MIESTO EŽERAIS IR NIKAJOS UPE
1941327.jpg

Nuostabūs tie Zarasai! Jiems nepagailėta išraiškingo kraštovaizdžio, išdailinto miškais ir vandens platybėmis. UAB ,,Degesa“ zarasiečiams bei miesto svečiams siūlo pažinti gamtinę Zarasų miesto aplinką ir kviečia įveikti 3-4 val. baidarių vandens maršrutą.

Vandens žygis pradedamas 313 ha ploto Zaraso ežero pakrantėje prie įvažiavimo į Didžiąją salą. Čia, iš anksto susitarus, parūpinamos ne tik baidarės, bet papasakojama ir apie jų valdymo ypatumus. Pasigrožėjus miesto panorama plaukiama kairiuoju Zaraso ežero krantu (arčiau miesto) į 32 ha ploto Zarasaičio ežerą. Iš jo įplaukiama į Nikajos upę, kuri žavi vaizdingais savo kraštovaizdžiais. Pirmoji kliūtis, vandens krioklys, įveikiamas lengvai – kelios dešimtys metrų sausuma ir vėl Nikajos tėkmėje galima mėgautis akiai maloniais vaizdais. Nikaja įpalukiama į nedidelį 23 ha ploto Griežto ežerą - jo nendrynuose suradus upės vagą toliau keliaujama tikra nepaliestos gamtos karalyste: Nikajos upės vingis keis vingį, krante stebins patrauklūs pelkynai, ąžuolynai, seno akmeninio malūno liekanos.

Stebėtis šiame žygyje tikrai bus kuo. Įplaukus į 102 ha Laukesos ežerą, romantiškas bei egzotiškas žygis baigiamas prie Zarasų žemės ūkio mokyklos vandens sporto centro.

Į žygį galima išsiruošti jau pavasarį, kai Nikaja gausi vandens.

Pajuskite bundančios gamtos galią, tapkite jos dalimi, išbandykite save.

Papildoma informacija:

Vandens žygis organizuojamas iš anksto jį užsakius telefonu arba el. paštu.
Kainos:

Žygio organizavimo, dvivietės baidarės kaina – apie 15 € vienam asmeniui.
Kontaktai:

UAB "Degesa"
Tel.: +370 685 44450
Tel./faksas: 8 385 59476
El. p.: info@degesa.lt
Svetainė: www.degesa.lt
Kita informacija:

Rajonas, Su vaikais
© 2014-2020 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas