Pradžia Įvyko seminaras turizmo paslaugų teikėjams „Turizmas - kaip sukurti kitaip?"
Įvyko seminaras turizmo paslaugų teikėjams „Turizmas - kaip sukurti kitaip?"

             2022 metais lapkričio 22 dieną Antazavės dvare įvyko seminaras „Turizmas - kaip sukurti kitaip?". Seminare dalyvavo Zarasų kaimo turizmo sodybų šeimininkai,  krašto gidai, verslininkai, turizmo paslaugų teikėjai, socialinių tinklų ekspertai, Zarasų turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojai.

               Seminarą vedė lektorės, Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Daiva Kulienė ir Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro komunikacijos projektų vadovė Akvilė Stančikaitė.

            Seminaro metu buvo aptariama, kaip kuo geriau išpildyti vartotojo lūkesčius ir norus. Turizmo komunikacijos specialistė Akvilė Stančikaitė pasakojo apie tai, kaip parduoti produktą ir kaip kuo geriau ir kūrybiškiau komunikuoti ir pasiekti vartotoją socialinėmis bei žiniasklaidos priemonėmis.  Seminaro metu buvo siūlomos idėjos ir diskutuojama su seminaro dalyviais,  kaip pagerinti  Zarasų krašto turistinį patrauklumą. Seminare buvo dalinamasi darbo patirtimi ir rekomendacijomis, remiantis Molėtų rajono sėkmės pavyzdžiais. Buvo nagrinėjama esamų produktų situacijos analizė ir diskutuojama, kaip kuo geriau įvesti kuo daugiau naujų turizmo paslaugų į rinką.

              Seminaras buvo labai naudingas visiems, jame dalyvavusiems.

 

Zarasų TVIC informacija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2014-2024 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas