Patalpų nuoma konferencijoms, seminarams, mokymams
Gražutės regioninio parko direkcija
Iki 40 vietų;  Įranga: Kompiuteris, projektorius, ekranas, magnetinė lenta, grotuvas, garso aparatūra;  Galimybė sudalyvauti įvairiose tematinėse ekskursijose aplinkinėse vietovėse.   
Inovatorių slėnis siūlo kultūros ir švietimo institucijoms, socialinio verslo atstovams, naudotis nauja laboratorijos “Medus” bei Basųjų Karmelitų vienuolyno infrastruktūra bei perkelti savo renginius į Antalieptę. Norėdami nuomotis mūsų patalpas konferencijoms, mokymams, stovykloms, seminarams ar susitikimams ir jose apnakvindinti savo renginio dalyvius (iki 60 žmonių) susisiekite su
Sodyba „Pasartėlė“
Iki 30 vietų;  Įranga: projektorius, ekranas, TV;  Krepšinio, tinklinio, vaikų žaidimo aikštelės, tradicinė pirtis, pirtis – kubilas, vandens pramogos, dviračių nuoma, išvažiuojamas dažasvydis. 
Sodyba „Smalvos“
Iki 50 vietų;  Įranga: muzikinė aparatūra, projektorius, ekranas;  Pirtis, pavėsinė su židiniu, valčių prieplauka, dviračiai ir kitas sporto inventorius; Už papildomą mokestį organizuojami pietūs, kavos pertraukos.  
Tiltiškių vandens malūnas
Didžiausia Zarasų krašto upė Šventoji buvo viena patogiausių upių vandens malūnų statybai. Senasis Tiltiškių vandens malūnas stovėjo 150 metrų toliau nuo dabartinio. Be paprastų dviejų girnų, kruopinės, čia buvo veliamas milas, pjaunamos lentos. Malūne veikė elektrinė, gaminusi elektros energiją ir tiekusi į Tiltiškių kaimo ir Salako miestelio gyventojų elektros energijos tinklus. Malūną ir Salaką
UAB „Adomus“ konferencijų salė
50 vietų konferencijų salė yra patogioje vietoje, šalia centrinės miesto aikštės (Lietuvos pašto pastate). 
Iki 30 vietų;  Įranga: multimedijos projektorius, nešiojamas kompiuteris, konferencijų stovas, nešiojamas ekranas, skaitytuvas, vaizdo grotuvas, skaitmeninė vaizdo kamera, skaitmeninis fotoaparatas. Už papildomą mokestį organizuojamos kavos pertraukos.  
Zarasų žemės ūkio mokyklos praktinio mokymo centras
Iki 60 vietų;  Organizuojamos pramogos: Teniso kortas, stalo tenisas, pirtis, vandens pramogos; Galimybė maistą gamintis patiems.  
© 2014-2015 VisitZarasai. Visos teisės saugomos
sprendimas webmod: Svetainių kūrimas